Brennenstuhl 1173110100 RUFUS LED radno svjetlo 3000 lm
- Kataloški br:
- 3439039 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
- Kataloški br:
- 3439039 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
Brennenstuhl 1173110100 RUFUS LED radno svjetlo 3000 lm
260.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
260.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 140 x 210 x 50 mm |
| Vrsta proizvoda | radno svjetlo |
| Vrsta | LED |
| Boja | crna siva |
| Temperatura boje - tip | 6500 K |
| Težina | 1.11 kg |
| Svjetlosni tok | 3000 lm |
| Širina | 140 mm |
| Visina | 210 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Dubina | 50 mm |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Material (detalji) | Metal |
| Izlazna snaga napajanja | 30 W |
| 6500 K | |
| 1 Stück(e) | |
| da | |
| 3000 lm |
Opis
Opis
Mobilni LED baterijski reflektor RUFUS 3000 MA tvrtke Brennenstuhl izuzetno je robusno LED radno svjetlo snage 30 W koje zadovoljava najviše zahtjeve. S kućištem od punog lijevanog aluminija i dodatnom zaštitom rubova od visokokvalitetne plastike, prikladan je za unutarnju i vanjsku upotrebu. Radno svjetlo ima ugrađenu bateriju koja se puni otprilike 5 sati, a također i prekidač s funkcijom svjetla koja omogućuje zatamnjivanje od 100% - 75% - 50% - 25% - 10%. Ugrađene LED diode impresioniraju svojim iznimno dugim vijekom trajanja i posebnim raspršenjem svjetlosti za osvjetljavanje velikih površina.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Iznimno robusna LED radna svjetiljka na baterije pruža jarko radno svjetlo na mjestima bez priključka za struju
- LED radno svjetlo s 5 razina uključivanja 100% - 75% - 50% - 25% - 10% i funkcijom powerbanka (USB priključak za punjenje 1 A) za uređaje s USB kabelom za punjenje kao što su pametni telefoni, tableti itd.
- LED građevinski reflektor otporan na udarce i pad (s visine do 3 m) s rubnom zaštitom izrađenom od visokokvalitetne plastike i kućištem od lijevanog aluminija - idealan za gradilište, radionicu
- Radionička svjetiljka s indikatorom punjenja, funkcijom powerbanka za praktično punjenje pametnih telefona (priključak za punjenje tipa C) i čvrstim, višeslojnim sklopivim okvirom
- Opseg isporuke: 1x baterijska LED radna svjetiljka RUFUS (Li-Ion baterija 7,4 V/5 Ah) s kućištem od punog lijevanog aluminija, 1x kabel za punjenje, 1x torba za nošenje - u najboljoj kvaliteti od Brennenstuhla
Opseg isporuke
- Brennenstuhl RUFUS LED radno svjetlo na baterije / LED radno svjetlo za radionicu (LED građevinsko svjetlo s funkcijom powerbanka, uključujući kabel za punjenje, kućište od lijevanog aluminija, 3000 lm, IP65)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.