Brennenstuhl 1173740008 1173740008 radno svjetlo 400 lm 540 g crna, bijela
- Kataloški br:
- 3439017 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
- Kataloški br:
- 3439017 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
Brennenstuhl 1173740008 1173740008 radno svjetlo 400 lm 540 g crna, bijela
210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vanjska podna rasvjeta Crna, Bijela
- Materijal kućišta: plastika IP44
- Pogodno za vanjsku upotrebu: Vrt
- 1 žarulja(e) LED 400 lm
- Izvor napajanja: 18650 baterija od 3000 mAh
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radno svjetlo |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 24 h |
| Vrijeme rasvjete | 24 h |
| Visina | 300 mm |
| Širina | 66 mm |
| Boja | crna bijela |
| Svjetlosni tok | 400 lm |
| Težina | 540 g |
| dim. | (Š x V x D) 66 x 300 x 66 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Dubina | 66 mm |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Material (detalji) | Plastika |
| Izvedba | Podna rasvjeta za vanjsku upotrebu |
| Kapacitet baterije | 3000 mAh |
| Baterijski napon | 3.6 V |
| Vrijeme punjenja | 3 h |
| 24 h | |
| da | |
| 1 Glühbirne(n) | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 20 m | |
| 1 Stück(e) | |
| da | |
| 2200 K | |
| 6000 K | |
| da | |
| 1 m | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 400 lm | |
| 360 ° | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Svestrana LED vanjska svjetiljka na baterije UL 400 AT tvrtke Brennenstuhl impresionira svojom fleksibilnošću i može se koristiti kao svjetiljka, podna svjetiljka s 360° osvjetljenjem ili kao tronožna svjetiljka, nudeći tako brojne mogućnosti primjene. I temperatura boje (2200K-6000K-2200K) i svjetlina (50%-100%-crveno svjetlo-SOS) mogu se podešavati kontinuirano ili u koracima, što omogućuje optimalno prilagođavanje svjetla različitim potrebama. Zamjenjiva standardna baterija 18650 omogućuje do 24 sata osvjetljenja i može se potpuno napuniti za samo oko 3 sata. Za vanjsku upotrebu, svjetiljka je opremljena robusnim, UV otpornim materijalima i kućištem otpornim na prskanje prema IP44. Noge s integriranim rupama za klinove za pričvršćivanje na tlo pružaju sigurnu potporu, dok fluorescentni detalji olakšavaju pronalaženje svjetiljke čak i u mraku. Vanjska svjetiljka također impresionira sljedećim značajkama:
* Funkcija power bank-a
* Funkcija memorije koja sprema posljednju korištenu postavku
* Sklopiva vješalica za vješanje
* Proširivo do 1,03 m
* Domet snopa: 20 m
* Svijetli tijekom punjenja
* Indikator punjenja
* Indikator razine baterije
* Klasa zaštite: IP44
* S torbom izrađenom od izdržljivog materijala
* Uključuje USB C na C kabel od 1 m
Ovaj tekst je strojno preveden.
* Funkcija power bank-a
* Funkcija memorije koja sprema posljednju korištenu postavku
* Sklopiva vješalica za vješanje
* Proširivo do 1,03 m
* Domet snopa: 20 m
* Svijetli tijekom punjenja
* Indikator punjenja
* Indikator razine baterije
* Klasa zaštite: IP44
* S torbom izrađenom od izdržljivog materijala
* Uključuje USB C na C kabel od 1 m
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Brennenstuhl punjiva LED vanjska svjetiljka UL 400 AT (svjetiljka za kampiranje 400lm, IP44, trajanje svjetla do 24 sata, prigušljiva, podesiva temperatura boje, crveno svjetlo, produljivo do 1,03 m, power bank, uključujući USB C kabel za punjenje)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)