Brennenstuhl 1238020 kabelski bubanj 30 m
- Kataloški br:
- 3439018 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
- Kataloški br:
- 3439018 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
Brennenstuhl 1238020 kabelski bubanj 30 m
890.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
890.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 30 m
- Vani
- 3 AC izlaza
- Crna, Plava, Crvena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabelski bubanj |
| Duljina kabela | 30 m |
| Utičnice | 3 |
| Mjesto upotrebe | vanjsko područje |
| Boja | crna plava boja crvena |
| Težina | 12.3 kg |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Dubina | 240 mm |
| Visina | 420 mm |
| Širina | 320 mm |
| Material (detalji) | Neopren, plastika, guma |
| Napajanje strujom | 230 - 400 V |
| 3 AC-Ausgänge | |
| 1 Stück(e) |
Opis
Opis
Kabelski kolut Garant CEE IP44 za industriju/gradilišta s duljinom kabela od 30 m tvrtke Brennenstuhl idealan je za upotrebu na gradilištu i na otvorenom. Također impresionira sljedećim značajkama:
* Inovativna ručka za nošenje "cablepilot" za savršeno usmjeravanje kabela. Ljulja se na obje strane i omogućuje udobno nošenje i vješanje
* RN kabel je odobren za teške građevinske uvjete prema VDE 0100 dio 704
* S rotirajućom ručkom za udobno motanje
* Klasa zaštite: IP44
* Prema normi EN 61316
* Duljina kabela: 30 m
* Oznaka kabela: H07RN-F 5G2.5
* Kvaliteta kabela: guma-neopren
* Boja kabela: Crna
* Promjer bubnja: 320 mm
* S bubanj kočnicom
* Oprema kategorije 2 (K2 DGUV 203-005): Upotreba u teškim uvjetima s visokim mehaničkim, fizičkim i kemijskim utjecajima
* Snaga pri napajanju od 230 V: 1800 W
* Snaga odmotanog 230V: 3000W
Ovaj tekst je strojno preveden.
* Inovativna ručka za nošenje "cablepilot" za savršeno usmjeravanje kabela. Ljulja se na obje strane i omogućuje udobno nošenje i vješanje
* RN kabel je odobren za teške građevinske uvjete prema VDE 0100 dio 704
* S rotirajućom ručkom za udobno motanje
* Klasa zaštite: IP44
* Prema normi EN 61316
* Duljina kabela: 30 m
* Oznaka kabela: H07RN-F 5G2.5
* Kvaliteta kabela: guma-neopren
* Boja kabela: Crna
* Promjer bubnja: 320 mm
* S bubanj kočnicom
* Oprema kategorije 2 (K2 DGUV 203-005): Upotreba u teškim uvjetima s visokim mehaničkim, fizičkim i kemijskim utjecajima
* Snaga pri napajanju od 230 V: 1800 W
* Snaga odmotanog 230V: 3000W
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Brennenstuhl Garant CEE IP44 industrijski/građevinski kabelski kolut (30 m kabela u crnoj boji, posebna plastika, za upotrebu na gradilištu i kontinuiranu vanjsku upotrebu, proizvedeno u Njemačkoj)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)