Brennenstuhl 1391030611 razdjelna letva s prekidačem crna, srebrna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3439020 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
- Kataloški br:
- 3439020 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
Brennenstuhl 1391030611 razdjelna letva s prekidačem crna, srebrna 1 kom.
215.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
215.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 3 m
- Unutra
- 6 AC izlaza
- 3680 W
- Crna, srebrna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | razdjelna letva s prekidačem |
| Utičnice | 6 |
| Duljina kabela | 3 m |
| Boja | crna srebrna |
| Širina | 100 mm |
| Visina | 490 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Dubina | 80 mm |
| Napajanje strujom | 230 V |
| Težina | 1.01 kg |
| 3680 W |
Opis
Opis
Premium Alu-Line produžni kabel sa 6 utičnica i USB funkcijom punjenja tvrtke Brennenstuhl u tankom dizajnu služi kao optimalan izvor napajanja u kućnom uredu ili na radnom mjestu. Dva integrirana USB priključka za punjenje posebno su praktična: USB C priključak s PD 30W i USB A priključak s 18W omogućuju praktično punjenje uređaja s USB priključkom. Produžna utičnica s osvijetljenim sigurnosnim prekidačem (dvopolnim) može se montirati i na zid ili na nogu stola zahvaljujući konceptu pričvršćivanja. Višestruka utičnica s povećanom zaštitom od kontakta također impresionira sljedećim značajkama:
* Elegantno, bezvremensko, čvrsto aluminijsko kućište s izdržljivom, mat eloksiranom površinom
* Uzemljene utičnice u rasporedu od 45°, također i za kutne utikače
* Osvijetljena sigurnosna sklopka, dvopolna, mogućnost uključivanja/isključivanja
* Kabel: 3 m H05VV-F 3G1.5
Ovaj tekst je strojno preveden.
* Elegantno, bezvremensko, čvrsto aluminijsko kućište s izdržljivom, mat eloksiranom površinom
* Uzemljene utičnice u rasporedu od 45°, također i za kutne utikače
* Osvijetljena sigurnosna sklopka, dvopolna, mogućnost uključivanja/isključivanja
* Kabel: 3 m H05VV-F 3G1.5
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Brennenstuhl Premium Alu-Line produžni kabel sa 6 utičnica s USB C PD 30W i USB A 18W od aluminija (proizvedeno u Njemačkoj, višestruka utičnica s 3m kabelom i prekidačem, produžni kabel za montažu na zid)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)