Brennenstuhl 1951160608 razdjelna letva s prekidačem crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3439023 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
- Kataloški br:
- 3439023 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
Brennenstuhl 1951160608 razdjelna letva s prekidačem crna 1 kom.
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 3 m
- Unutra
- Prekidač za uključivanje i isključivanje
- 6 AC izlaza
- 3680 W
- Crna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | razdjelna letva s prekidačem |
| Utičnice | 6 |
| Duljina kabela | 3 m |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Boja | crna |
| Širina | 90 mm |
| Visina | 50 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Dubina | 67 mm |
| Broj USB | 2 x |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Napajanje strujom | 230 V |
| Težina | 840 g |
| 3680 W | |
| 1 Stück(e) | |
| da |
Opis
Opis
Premium Line produžni kabel sa 6 utičnica u crnoj boji ne nudi samo dodatnu zaštitu zahvaljujući povećanoj zaštiti od dodira, već i impresionira svojim značajkama. S duljinom kabela od 3 metra (H05VV-F 3G1.5), nudi dovoljnu fleksibilnost za korištenje u širokom rasponu prostorija. Dva integrirana USB priključka za punjenje posebno su praktična: USB C priključak s PD 30W i USB A priključak s 18W omogućuju praktično punjenje uređaja s USB priključkom. Osim toga, višestruka utičnica opremljena je vješalom za montažu na zid i ima osvijetljeni, dvopolni sigurnosni prekidač za praktično uključivanje i isključivanje. Nadalje, impresionira sljedećim značajkama:
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- 6-polna zaštitna kontaktna traka s povećanom zaštitom od dodira i duljinom kabela od 3 m H05VV-F 3G1.5 za veću fleksibilnost
- Produžna utičnica s 2 USB utičnice za punjenje - 1x punjač tipa C PD 30W za brzo punjenje i 1x USB A 18W - Power Delivery je tehnologija koja omogućuje sigurno punjenje uređaja bilo kojeg proizvođača u kratkom vremenu.
- Višestruka utičnica s visećim uređajem za montažu na zid i osvijetljenim sigurnosnim prekidačem za uključivanje i isključivanje (dvopolna)
- Čvrsta, jednostavna produžna kabelska utičnica izrađena od visokootporne specijalne plastike s praktičnim držačem kabela
- Produžna letva s uzemljenim utičnicama postavljenim pod kutom od 45°, tako da je prikladna i za kutne utikače
Opseg isporuke
- Brennenstuhl Premium-Line produžni kabel sa 6 utičnica s USB C PD 30W i USB A 18W (Proizvedeno u Njemačkoj, višestruka utičnica s prekidačem i 3m kabelom, produžni kabel za montažu na zid) crni
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)