Brennenstuhl 1951160613 letva s utičnicama crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3531664 - 62
- Oznaka:
- 1951160613
- EAN:
- 4007123696819
- Kataloški br:
- 3531664 - 62
- Oznaka:
- 1951160613
- EAN:
- 4007123696819
Brennenstuhl 1951160613 letva s utičnicama crna 1 kom.
210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Uzemljene utičnice u rasporedu od 45°, prikladne i za kutne utikače
- Osvijetljeni sigurnosni prekidač, dvopolni prekidač za uključivanje/isključivanje
- Praktično spremanje kabela
- Izrađeno od specijalne plastike visoke otpornosti na udarce
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | letva s utičnicama |
| Utičnice | 6 |
| Duljina kabela | 3 m |
| Materijal | plastika |
| Prikaz funkcija | optički |
| Izvedba | Čvrsta, elegantna produžna utičnica Elegantan, tanak, bezvremenski, visokokvalitetan dizajn |
| Tip kabela | H05VV-F 3G 1,5 mm² |
| Priključna snaga | 16 A |
| Boja | crna |
| Dužina | 54 cm |
| Širina | 9.5 cm |
| Visina | 7.5 cm |
Opis
Opis
Vrhunska 6-polna utičnica marke Brennenstuhl u crnoj boji ne nudi samo dodatnu zaštitu zahvaljujući povećanoj zaštiti od kontakta, već i impresionira svojim značajkama. S duljinom kabela od 3 metra (H05VV-F 3G1.5), nudi dovoljno fleksibilnosti za korištenje u širokom rasponu prostorija. 3 integrirana USB priključka za punjenje posebno su praktična: dva USB C priključka s PD 65W i jedan USB A priključak s 18W omogućuju praktično punjenje uređaja s USB priključkom. Nadalje, produžni kabel opremljen je nosačem za montažu na zid i ima sljedeće značajke:
* Utičnice sa zaštitnim kontaktima u rasporedu od 45°, također i za kutne utikače
* Osvijetljeni sigurnosni prekidač, dvopolni, može se uključiti/isključiti
* Praktično spremanje kabela
* Izrađeno od specijalne plastike visoke otpornosti na udarce
Ovaj tekst je mašinski preveden.
* Utičnice sa zaštitnim kontaktima u rasporedu od 45°, također i za kutne utikače
* Osvijetljeni sigurnosni prekidač, dvopolni, može se uključiti/isključiti
* Praktično spremanje kabela
* Izrađeno od specijalne plastike visoke otpornosti na udarce
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 2x USB C PD
- 65 W
- USB A
- 18 W
- crna 3m H05VV-F3G1.5
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)