Brennenstuhl 9231400101 kabelski bubanj 40 m crna
- Kataloški br:
- 3439025 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
- Kataloški br:
- 3439025 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
Brennenstuhl 9231400101 kabelski bubanj 40 m crna
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabelski bubanj |
| Duljina kabela | 40 m |
| Utičnice | 5 |
| Boja kabela | crna |
| Tip kabela | H07RN-F 3G 1,5 mm² |
| Mjesto upotrebe | vanjsko područje |
| Materijal | plastika |
| Boja | crna |
| Nazivni ulazni napon | 230 V |
| Valjak-Ø | 300 mm |
| Težina | 7.61 kg |
| Vrsta zaštite | IP44 |
Opis
Opis
Kabelski kolut IP44 300 KU 4100 tvrtke Brennenstuhl s duljinom kabela od 40 m idealan je za upotrebu na gradilištima i na otvorenom. Kabelski kolut s 5 uzemljenih utičnica otpornih na prskanje ima zaštitu od pregrijavanja, kontrolnu lampicu za pregrijavanje i preopterećenje te optički indikator spremnosti u umetku utičnice. Također impresionira sljedećim značajkama:
* Inovativna ručka za nošenje "cablepilot" za savršeno usmjeravanje kabela. Ljulja se na obje strane i omogućuje udobno nošenje i vješanje
* RN kabel je odobren za teške građevinske uvjete prema VDE 0100 dio 704
* Oprema kategorije 2 (K2 DGUV 203-005): Upotreba u teškim uvjetima s visokim mehaničkim, fizičkim i kemijskim utjecajima
* S rotirajućom ručkom za udobno motanje
* S bubanj kočnicom
* Klasa zaštite: IP44
* Duljina kabela: 40 m
* Oznaka kabela: H07RN-F 3G1.5
* Kvaliteta kabela: guma-neopren
* Boja kabela: Crna
* Promjer bubnja: 300 mm
* Snaga pri napajanju od 230 V: 1000 W
* Snaga odmotanog 230V: 3300W
Ovaj tekst je strojno preveden.
* Inovativna ručka za nošenje "cablepilot" za savršeno usmjeravanje kabela. Ljulja se na obje strane i omogućuje udobno nošenje i vješanje
* RN kabel je odobren za teške građevinske uvjete prema VDE 0100 dio 704
* Oprema kategorije 2 (K2 DGUV 203-005): Upotreba u teškim uvjetima s visokim mehaničkim, fizičkim i kemijskim utjecajima
* S rotirajućom ručkom za udobno motanje
* S bubanj kočnicom
* Klasa zaštite: IP44
* Duljina kabela: 40 m
* Oznaka kabela: H07RN-F 3G1.5
* Kvaliteta kabela: guma-neopren
* Boja kabela: Crna
* Promjer bubnja: 300 mm
* Snaga pri napajanju od 230 V: 1000 W
* Snaga odmotanog 230V: 3300W
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Profesionalni bubanj za kabel 300 KU 4100 IP44
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)