Brennenstuhl adapter 12 W bijela
- Kataloški br:
- 3439021 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
- Kataloški br:
- 3439021 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
Brennenstuhl adapter 12 W bijela
38.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
38.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vrsta konektora: Tip F
- Vrsta utičnice: Tip C
- Faktor oblika konektora 1: Kutni
- 12 W
- USB priključak za punjenje
- Bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | adapter |
| Snaga | 12 W |
| Tip | 1508110010 |
| dim. | (Š x V x D) 39 x 44 x 39 mm |
| Visina | 44 mm |
| Širina | 39 mm |
| Težina | 30 g |
| Boja | bijela |
| Dubina | 39 mm |
| Broj USB | 1 x |
| Vrsta priključka | pod uglom |
| Napajanje strujom | 230 V |
| da | |
| 1 | |
| 5 V | |
| 2.4 A |
Opis
Opis
Adapter za utičnicu u ravnom dizajnu s USB C priključkom za punjenje (maks. 12,0 W) za priključivanje u utičnicu omogućuje punjenje mobilnih uređaja. Mini USB adapter odgovara IP44 utičnicama i kabelskim kolutovima tvrtke Brennenstuhl, čak i sa zatvorenim poklopcem. Adapter za utičnicu s USB C priključkom je pametan i, prije svega, prostorno štedljiv svakodnevni pomoćnik kod kuće, ali je idealan i na gradilištima. Također impresionira sljedećim značajkama:
- USB C priključak za punjenje s maks. 12,0 W
- Boja: bijela
- USB ulaz: 230 V / 0,25 A
- USB izlaz: 5,0 V / 2,4 A
Ovaj tekst je strojno preveden.
- USB C priključak za punjenje s maks. 12,0 W
- Boja: bijela
- USB ulaz: 230 V / 0,25 A
- USB izlaz: 5,0 V / 2,4 A
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Mini USB C adapter za spajanje u utičnicu - Izlaz 2.4A
- Zahvaljujući svom ravnom dizajnu, USB adapter za utičnicu prikladan je za Brennenstuhl IP44 utičnice - čak i kada je poklopac zatvoren.
- USB C punjač se također uklapa ispod poklopca IP44 kabelskog koluta, tako da se mobilni uređaji mogu puniti i na otvorenom - idealno za gradilišta.
- Adapter za utičnicu s USB-C je pametan i, prije svega, prostorno štedljiv svakodnevni pomoćnik kod kuće.
- Idealno za aktivnosti na otvorenom zahvaljujući kompatibilnosti s IP44 utičnicama i kabelskim kolutovima - Mini USB adapter za utičnicu za svakog majstora
Opseg isporuke
- Brennenstuhl USB C adapter za utičnicu (USB punjač za uključivanje u utičnicu, 2,4 A, kompatibilan s IP44 utičnicama i kabelskim kolutovima tvrtke Brennenstuhl, ravni dizajn)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)