Brennenstuhl CEE razvodnik 1151480020 400 V 16 A
- Kataloški br:
- 3531657 - 62
- Oznaka:
- 1151480020
- EAN:
- 4007123688739
- Kataloški br:
- 3531657 - 62
- Oznaka:
- 1151480020
- EAN:
- 4007123688739
Brennenstuhl CEE razvodnik 1151480020 400 V 16 A
400.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
400.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dužina kabela: 2m
- Oznaka kabela: H07RN-F 5G2.5
- Vrsta zaštite: IP44
- Utikač: CEE 400V/16A 5-pinski
- 3x Schuko utičnice 230V/16A
- 1x CEE utičnica 230V/16A 3-polna/1-pinska
- 1x CEE utičnica 400V/16A 5-pinska
- Otpornost na temperaturu kućišta: -30°C do +80°C
- Montažni remen i četiri rupe za vijke za montažu na zid
- Maksimalni električni kapacitet opterećenja: 11.000 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | CEE razvodnik |
| Broj CEE spojnica | 2 |
| Nazivni ulazni napon | 400 V |
| Nazivni izlazni napon | 230 V |
| Nazivna ulazna struja | 16 A |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Duljina kabela | 2 m |
| Tip kabela | H07RN-F 5G 2,5 mm² |
| Zaštitna razina | Osiguranje bez. (Napomena: Sam uređaj nema integrirani osigurač) |
| Min. temperatura | -30 °C |
| Maks. temperatura | 80 °C |
| Norme | Kvalitetni nastavci prema VDE 0620-1 |
| Boja | crna |
| Težina | 1780 g |
| dim. | (D x Š x V) 43 x 21 x 12 cm |
| Dužina | 43 cm |
| Širina | 21 cm |
| Visina | 12 cm |
| Izvedba | Prijenosni razdjelnik energije BSV P S 1x CEE 230 V/16 A i 1x CEE 400 V/16 A izlazom |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Prijenosni razdjelnik struje Brennenstuhl BSV P s 3 sigurnosne utičnice 230V/16A, 1 CEE utičnicom 230V/16A i 1 CEE utičnicom 400V/16A idealno je rješenje za vanjsku upotrebu, npr. na gradilištima. S kućištem otpornim na prskanje izrađenim od posebne gumene smjese i kvalitetnim utičnicama prema VDE 0620-1, robusni razdjelnik s više utičnica otporan je na razna ulja, masti, benzin i kiseline, UV i ozonsko zračenje. Nadalje, impresionira sljedećim kvalitetama:
Dužina kabela: 2m
Oznaka kabela: H07RN-F 5G2.5
Vrsta zaštite: IP44
Utikač: CEE 400V/16A 5-pinski
3x Schuko utičnice 230V/16A
1x CEE utičnica 230V/16A 3-polna/1-pinska
1x CEE utičnica 400V/16A 5-pinska
Otpornost na temperaturu kućišta: -30°C do +80°C
Montažni remen i četiri rupe za vijke za montažu na zid
Maksimalni električni kapacitet opterećenja: 11.000 W
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Dužina kabela: 2m
Oznaka kabela: H07RN-F 5G2.5
Vrsta zaštite: IP44
Utikač: CEE 400V/16A 5-pinski
3x Schuko utičnice 230V/16A
1x CEE utičnica 230V/16A 3-polna/1-pinska
1x CEE utičnica 400V/16A 5-pinska
Otpornost na temperaturu kućišta: -30°C do +80°C
Montažni remen i četiri rupe za vijke za montažu na zid
Maksimalni električni kapacitet opterećenja: 11.000 W
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Prijenosni razdjelnik napajanja BSV P s 3x 230V/16A utičnice, 1x CEE 230V/16A, 1x CEE 400V/16A, 2m H07RN-F5G2.5
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.