Brennenstuhl CL 5050 radna LED svjetiljka na baterije 50 W 6800 lm hladno bijela 1173070030
- Kataloški br:
- 3308276 - 62
- Oznaka:
- 1173070030
- EAN:
- 4007123684731
- Kataloški br:
- 3308276 - 62
- Oznaka:
- 1173070030
- EAN:
- 4007123684731
Brennenstuhl CL 5050 radna LED svjetiljka na baterije 50 W 6800 lm hladno bijela 1173070030
580.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
580.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Bluetooth upravljanje putem besplatne aplikacije BT-Control
- Duljina kabela: 5m (H07RN-F2x1.0)
- Svjetlosni tok: 13500lm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 180 x 100 x 286 mm |
| Vrsta proizvoda | radna LED svjetiljka na baterije |
| Boja | crna |
| Vrsta | LED |
| Snaga | 50 W |
| Ukupan svjetlosni tok | 6800 lm |
| Radni napon | 7.4 V |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Broj žarulja | 1 |
| Težina | 2.98 kg |
| Boja svjetla | hladno bijela |
| Boja svjetla (kelvin) | 6500 K |
| Širina | 100 mm |
| Visina | 286 mm |
| Dužina | 180 mm |
| Vrsta zaštite | IP65 |
Opis
Opis
LED hibridni građevinski reflektor CL 5050 MBAH iz Brennenstuhla impresionira svojom većom fleksibilnošću i funkcijama za svestran rad kućnih majstora i majstora u radionicama ili na montaži. Zahvaljujući stabilnom sustavu kopči, kompaktna LED radna svjetiljka može se pričvrstiti na radne površine, cijevi, tanjure itd. bez puno napora pričvršćivanjem s maksimalnom širinom stezanja od 82 mm, čime se osigurava jaka svjetlost i slobodne ruke tijekom rada . 4 stupnja uključivanja (100% - 75% - 50% - 25%) omogućuju individualno prilagođenu rasvjetu. Plastično-aluminijsko kućište otporno na lomljenje i udarce štiti LED reflektor od oštećenja i nudi IP65 zaštitu (otporan na prašinu i vodeni mlaz). Zahvaljujući kugličnom ležaju i integriranom kuglastom zglobu, kut nagiba LED konstrukcijskog reflektora može se fleksibilno podešavati za gotovo 360° i individualno usmjeravati u svim smjerovima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- S integriranim USB C napajanjem
- Temperatura boje: 6500K
- Potrošnja energije: 50W
- Svjetlosni tok: 6800lm
- Vrijeme punjenja baterije cca 2,5 sata
- Razred zaštite: IK08
- Za upotrebu na gradilištima u skladu s DGUV 203-006 (ranije BGI 608) i stalnu vanjsku upotrebu
- Oprema kategorije 2 (K2 DGUV 203-005): upotreba za teške operacije s velikim mehaničkim, fizičkim i kemijskim utjecajima
Komentar
Bluetooth® je registrirani zaštitni znak tvrtke Bluetooth SIG, Inc.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)