Bresser Optik 0625720 držač
- Kataloški br:
- 1573596 - 62
- Oznaka:
- 0625720
- EAN:
- 4007922033921
- Kataloški br:
- 1573596 - 62
- Oznaka:
- 0625720
- EAN:
- 4007922033921
Bresser Optik 0625720 držač
0.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
0.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Komplet za pričvršćivanje zupčanika za 2,5 "Messier Hexafoc
- Najlakši uzgoj
- Omogućuje precizno fokusiranje za astrofotografije
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | srebrna |
| Težina | 170 g |
| dim. | (D x Š x V) 50 x 45 x 45 mm |
| Visina | 45 mm |
| Dužina | 50 mm |
| Širina | 45 mm |
| Pogodno za | teleskop |
| Vrsta proizvoda | držač |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Set za pričvršćivanje zupčanika
- Alat za montažu
- Uputstva.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)