Bresser Optik 4951500 RA/DEC-Motor Duo für EXOS-2 und EQ/MON-2 motor
- Kataloški br:
- 1359183 - 62
- Oznaka:
- 4951500
- EAN:
- 4007922144962
- Kataloški br:
- 1359183 - 62
- Oznaka:
- 4951500
- EAN:
- 4007922144962
Bresser Optik 4951500 RA/DEC-Motor Duo für EXOS-2 und EQ/MON-2 motor
0.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
0.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Motor za Messierove teleskope s nosačem Exos-2 ili Mon-2
- Upravljanje motorom za obje osi (RA i DEC)
- Ručno upravljanje s tri brzine (1x; 8x; 32x)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crna |
| Težina | 1440 g |
| dim. | (D x Š x V) 55 x 65 x 54 mm |
| Visina | 54 mm |
| Dužina | 55 mm |
| Širina | 65 mm |
| Pogodno za | teleskop |
| Vrsta proizvoda | motor |
Opis
Opis
Upravljanje motorom za obje osi (RA i DEC). Ručno upravljanje s unaprijed odabranim brzinama (1x (brzina zvijezda); 8x; 32x). Kontrola već omogućuje ulazak u astrofotografiju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Koračni motor za osi RA i DEC
- Kontrola rukama
- Spojnice
- Držač za baterije
- Upute.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)