Bresser Optik 5914005 redukcijska leća 0.5 x Pogodno za marke (mikroskopa) Bresser Optik
- Kataloški br:
- 1558005 - 62
- Oznaka:
- 5914005
- EAN:
- 4007922006352
- Kataloški br:
- 1558005 - 62
- Oznaka:
- 5914005
- EAN:
- 4007922006352
Bresser Optik 5914005 redukcijska leća 0.5 x Pogodno za marke (mikroskopa) Bresser Optik
0.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
0.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Za fotoaparate s 1 "navojem C-nosača
- Za podešavanje polja slike
- Za 23,2 mm utičnice
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 60 x 35 x 35 mm |
| Težina | 70 g |
| Visina | 35 mm |
| Dužina | 60 mm |
| Širina | 35 mm |
| Faktor uvećanja | 0.5 x |
| Pogodno za marke | Bresser Optik |
| Vrsta proizvoda | redukcijska leća |
Opis
Opis
Pomoću trinokularnih mikroskopa adapter omogućuje prilagodbu fokusa prema okularu.
Kompatibilan je s fokusatorima s 23,2 mm utičnicom.
Ovaj je adapter posebno dizajniran za fotoaparate s senzorima veličine 1/2 "ili 1/3". Spajanje se vrši putem navoja 1 "C-nosač.
Ovaj tekst je strojno preveden.