Bresser Optik Classic 70/350 teleskop s lećom azimutalna akromatičan Uvećanje 18 do 140 x
- Kataloški br:
- 1607999 - 62
- Oznaka:
- 4670350
- EAN:
- 4007922039763
- Kataloški br:
- 1607999 - 62
- Oznaka:
- 4670350
- EAN:
- 4007922039763
Bresser Optik Classic 70/350 teleskop s lećom azimutalna akromatičan Uvećanje 18 do 140 x
0.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
0.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Brza montaža i demontaža bez alata
- Idealan putni uređaj jer je lagan i kompaktan
- Započnite u roku od nekoliko minuta zahvaljujući opsežnoj dodatnoj opremi
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Žarišna duljina | 350 mm |
| dim. | (D x Š x V) 650 x 650 x 1700 mm |
| Težina | 2300 g |
| Visina | 1700 mm |
| Dužina | 650 mm |
| Širina | 650 mm |
| Uvećanje | 18 do 140 x |
| Materijal | aluminij |
| Izvedba | akromatičan |
| Vrsta montaže | azimutalna |
| Povećanje (maks.) | 140 x |
| Povećanje (min.) | 18 x |
| Razlučivost | 1.97 Kutnih sekundi |
| Omjer otvora | 5 |
| Vrsta proizvoda | teleskop s lećom |
Opis
Opis
Classic 70/350 također se vrlo dobro ponaša kao kompaktni putni uređaj. Zahvaljujući kraćoj žarišnoj duljini od samo 350 mm mogu se ostvariti impresivna promatranja širokog polja otvorenih nakupina zvijezda i Mliječne staze.
Dobra preporuka za sve ljubitelje prirode koji traže moćan teleskop za astronomiju, ali se ne žele posvetiti isključivo promatranju neba.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Svijetli optički teleskop za pronalaženje 5x24 s poprečnim metricama za brzo uočavanje nebeskih objekata
- 90 ° Amička prizma (uspravna prizma) 1,25 "već je uključena
- Brzom spojkom na cijevi, teleskop se može odvojiti od stativa za nekoliko sekundi
- Osjetljivo podešavanje i stezanje moguće je zahvaljujući ručici poluge
- Višestruko presvučeni i snažni akromatski objektiv za svijetlu i visoko kontrastnu sliku.
Opseg isporuke
- Teleskopska cijev od aluminija, težina 1,0 kg
- Stabilni foto stativ izrađen od aluminija, težine 1,15 kg, visine max. 160cm
- 5x24 tragač s presjekom
- 3 okulara: 20 mm, 12,5 mm i 4 mm
- 90 ° amicijska prizma (uspravna prizma) 1,25 "
- Držač za pametni telefon za fotografiranje teleskopom
- Transportna torba za stativ
- Upute.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)