Bresser Optik Dachstein ED spektiv 20-og, 60 x 80 mm crna, siva
- Kataloški br:
- 1359167 - 62
- Oznaka:
- 4325000
- EAN:
- 4007922152790
- Kataloški br:
- 1359167 - 62
- Oznaka:
- 4325000
- EAN:
- 4007922152790
Bresser Optik Dachstein ED spektiv 20-og, 60 x 80 mm crna, siva
0.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
0.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ED staklena optika
- Vodootporan
- LE okulari
- Visoka kvaliteta s velikom stabilnošću
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Povećanje | 20-og, 60 x |
| Objektiv-Ø | 80 mm |
| Boja | crna siva |
| Težina | 2000 g |
| dim. | (D x Š x V) 477 x 110 x 180 mm |
| Premaz | Potpuna višeslojna prevlaka, zelena |
| Visina | 180 mm |
| Dužina | 477 mm |
| Širina | 110 mm |
| Vidno polje na 1000m udaljenosti (raspon) | 30 m (max) |
| Faktor sumraka | 69.28 (max) |
| Kut gledanja | 1,71 ° |
| Izvedba | porro |
| Materijal (prizme) | BaK-4 |
| Vidno polje na 1000m udaljenosti | 30 m |
| Geometrijski intenzitet svjetlosti | 16 |
| Blizu | 8 m |
| Faktor sumraka (maks.) | 69.28 |
| Vrsta proizvoda | spektiv |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- ED staklo (ED = izuzetno niska disperzija)
- Vodootporno
- LE okulari
- Nositelji naočala
- Napunjeni zaštitnim plinom
- Kućište sa gumenim oklopom
- Navoj stativa
- Grubi i fini fokus
Opseg isporuke
- Dachstein
- Torbica
- Zaštitni poklopci
- Upute.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)