Bresser Optik dalekozor Hunter 16 x 50 mm porro crna 1151650
- Kataloški br:
- 1359171 - 62
- Oznaka:
- 1151650
- EAN:
- 4007922141473
- Kataloški br:
- 1359171 - 62
- Oznaka:
- 1151650
- EAN:
- 4007922141473
Bresser Optik dalekozor Hunter 16 x 50 mm porro crna 1151650
0.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
0.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Prizme i sustav leća izrađeni od visokokvalitetnog BK-7 staklenog materijala
- Sklopivi gumeni okulari
- Robusno i gumeno blindirano binokularno tijelo
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Povećanje | 16 x |
| Objektiv-Ø | 50 mm |
| Boja | crna |
| Težina | 778 g |
| dim. | (D x Š x V) 167 x 197 x 68 mm |
| Premaz | Puna naknada, plava |
| Visina | 68 mm |
| Dužina | 167 mm |
| Širina | 197 mm |
| Kut gledanja | 4.17 ° |
| Izvedba | porro |
| Materijal (prizme) | BK-7 |
| Izlazna leča | 3.1 mm |
| Vidno polje na 1000m udaljenosti | 73 m |
| Geometrijski intenzitet svjetlosti | 9.77 |
| Blizu | 7 m |
| Faktor sumraka (maks.) | 28.28 |
| Vrsta proizvoda | dalekozor |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Prizme i sustav leća izrađeni od visokokvalitetnog BK-7 staklenog materijala
- Potpuno plava prevlaka svih optičkih površina
- Podešavanje dioptrije
- Sklopivi gumene naočale
- Središnje fokusiranje pogona
- Praktična i neklizajuća površina
- Navoj za priključak stativa
- Robusno blinkularno tijelo s gumenim oklopom
Opseg isporuke
- Lovac
- Torbica
- Remen za nošenje
- Zaštitni poklopci
- Krpica za čišćenje
- Upute.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)