Bresser Optik Messier MC-100/1400 EXOS-2 zrcalni teleskop Maksutov-Cassegrain katadioptričan Uvećanje 14 do 200 x
- Kataloški br:
- 1494347 - 62
- Oznaka:
- 4710148
- EAN:
- 4007922008974
- Kataloški br:
- 1494347 - 62
- Oznaka:
- 4710148
- EAN:
- 4007922008974
Bresser Optik Messier MC-100/1400 EXOS-2 zrcalni teleskop Maksutov-Cassegrain katadioptričan Uvećanje 14 do 200 x
0.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
0.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Fleksibilna okna za ručno praćenje nebeskih objekata
- LED tragač za crvene točke
- Osovine s kugličnim ležajevima
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Žarišna duljina | 1400 mm |
| Opskrba strujom | CR 2032 gumbasta baterija, uklj. |
| Premaz | Naknada za MgF2 |
| Uvećanje | 14 do 200 x |
| Materijal | aluminij plastika nehrđajući čelik |
| Izvedba | katadioptričan |
| Usporeno pomicanje | ručni |
| Promjer ogledala | 100 mm |
| Vrsta montaže | Maksutov-Cassegrain |
| Tip zaštitnog čepića za uši | 31.7 mm |
| Povećanje (maks.) | 200 x |
| Povećanje (min.) | 14 x |
| Razlučivost | 1.4 Kutnih sekundi |
| Omjer otvora | 14 |
| Vrsta proizvoda | zrcalni teleskop |
Opis
Opis
Ovaj je teleskop posebno pogodan za Mjesec, planete i manje planetarne maglice ili kuglaste zvjezdane nakupine. Zbog duge žarišne duljine može se postići veliko povećanje čak i kod okulara s velikom žarišnom duljinom. S dvije fleksibilne osovine nosača EXOS-2, predmeti se mogu lako i udobno pratiti ručno.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Fleksibilna okna za ručno praćenje nebeskih objekata
- Osovine s kugličnim ležajevima (RA / DEC)
- LED tragač za crvene točke
- Optimizirani nosač tražila za jednostavno gledanje
- Kružna razina za ravni položaj
- Lagana za transport
- SC adapter okulara
- Obujmica od mesinganog prstena
Opseg isporuke
- Messier MC-100/1400
- Nosač EXOS-2
- Cevni poljski tronožac s ladicom za pribor
- Okular Super Plössl 26 mm
- SC adapter okulara
- Zenitska prizma
- Prizmna šina za GP razinu
- LED tražilo sa ćelijom gumba
- Astronomija PC softver Stellarium
- Upute.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)