Bresser Optik Messier NT-130/1000 EXOS-1 zrcalni teleskop ekvatorijalna newton Uvećanje 19 do 260 x
- Kataloški br:
- 1494316 - 62
- Oznaka:
- 4730107
- EAN:
- 4007922199290
- Kataloški br:
- 1494316 - 62
- Oznaka:
- 4730107
- EAN:
- 4007922199290
Bresser Optik Messier NT-130/1000 EXOS-1 zrcalni teleskop ekvatorijalna newton Uvećanje 19 do 260 x
0.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
0.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kružna razina za ravni položaj
- Tražilo 6x30 s okularom za križ
- Optimizirani nosač tražila za ugodnije gledanje
- Uklj. Adapter okulara od 31,7 mm do 50,8 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Žarišna duljina | 1000 mm |
| dim. | (D x Š x V) 940 x 895 x 1965 mm |
| Težina | 16.3 kg |
| Premaz | Naknada za MgF2 |
| Visina | 1965 mm |
| Dužina | 940 mm |
| Širina | 895 mm |
| Uvećanje | 19 do 260 x |
| Materijal | aluminij plastika nehrđajući čelik |
| Izvedba | newton |
| Usporeno pomicanje | ručni |
| Promjer ogledala | 130 mm |
| Vrsta montaže | ekvatorijalna |
| Tip zaštitnog čepića za uši | 31.7 mm |
| Povećanje (maks.) | 260 x |
| Povećanje (min.) | 19 x |
| Razlučivost | 0.88 Kutnih sekundi |
| Omjer otvora | 7.7 |
| Vrsta proizvoda | zrcalni teleskop |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Kružna razina za ravni položaj tražila 6x30 s okularom za križ Ručka za jednostavan transport s integriranim držačem kamere Prizmna šina s steznom površinom izrađena od nehrđajućeg čelika 50,8 do 31,7 mm adapter s integriranim T2 adapterom (potreban je T2 prsten), s mesinganom stezaljkom
- Stativ kontinuirano podesiv
- Fokusiranje nosača i zupčanika
- Zrcalo od float stakla
Opseg isporuke
- Messier NT-130/1000
- Ekvatorijalni nosač EXOS 1 s cjevastim čeličnim tronošcem
- Okular Super Plössl 26 mm
- Integrirani adapter od 31,7 mm i T2
- Adapter za okulare od 50,8 mm (2 ")
- Stezaljke za cijev s prizmnom šinom
- Ručka i držač kamere
- Teleskop za traženje 6x30
- Astronomija PC softver Stellarium
- Teleskopska fibula
- Rotirajuća karta zvijezda
- Pokrivač za prašinu
- Upute.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)