Bresser Optik Messier NT-203s/800 zrcalni teleskop newton Uvećanje 20 do 400 x
- Kataloški br:
- 1607996 - 62
- Oznaka:
- 4803800
- EAN:
- 4007922152035
- Kataloški br:
- 1607996 - 62
- Oznaka:
- 4803800
- EAN:
- 4007922152035
Bresser Optik Messier NT-203s/800 zrcalni teleskop newton Uvećanje 20 do 400 x
0.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
0.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kvalitetna fotografija Newton
- Sekundarno ogledalo od 85 mm za savršeno osvjetljenje polja slike
- Veliki intenzitet svjetlosti s F3.9
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Žarišna duljina | 800 mm |
| dim. | (Ø x D) 235 mm x 700 mm |
| Težina | 8700 g |
| Promjer | 235 mm |
| Dužina | 700 mm |
| Uvećanje | 20 do 400 x |
| Materijal | aluminij plastika nehrđajući čelik |
| Izvedba | newton |
| Povećanje (maks.) | 400 x |
| Povećanje (min.) | 20 x |
| Razlučivost | 0.56 Kutnih sekundi |
| Vrsta proizvoda | zrcalni teleskop |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- 2,5 "Hexafoc fokusir s mogućnošću naknadne ugradnje za smanjenje 10: 1
- Razraditi potporu za zrcalo u 6 točaka
- Pripremljeno za HR korektora (Art.br. 0510330)
- Veliki navojni vijci za podešavanje glavnog i sekundarnog zrcala
Opseg isporuke
- Aluminijska cijev s optikom
- Stezaljke za cijev s ručkom i opcijom pričvršćenja kamere
- Prizmna šina sa steznom površinom od nehrđajućeg čelika (univerzalni rep od 44 mm za EXOS / GP / EQ5 / LXD75)
- Tražilo 8x50
- 26 mm Super Plössl okular
- Držač okulara 50,8 mm (2 ") i adapter 30,7 mm (1,25") s T2 navojnim priključkom
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)