Bresser Optik Quasar EQ 80/900 teleskop s lećom ekvatorijalna akromatičan Uvećanje 45 do 675 x
- Kataloški br:
- 1359362 - 62
- Oznaka:
- 4780909
- EAN:
- 4007922028088
- Kataloški br:
- 1359362 - 62
- Oznaka:
- 4780909
- EAN:
- 4007922028088
Bresser Optik Quasar EQ 80/900 teleskop s lećom ekvatorijalna akromatičan Uvećanje 45 do 675 x
0.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
0.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Teleskop s objektivom početne razine s ekvatorijalnim nosačem
- Jednostavna i brza montaža
- Fleksibilni valovi omogućuju lako praćenje nebeskih objekata
- Uklj. Adapter kamere za pametni telefon
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Žarišna duljina | 900 mm |
| Leća-Ø | 80 mm |
| Opskrba strujom | CR 2032 gumbasta baterija, uklj. |
| Uvećanje | 45 do 675 x |
| Materijal | aluminij plastika |
| Izvedba | akromatičan |
| Usporeno pomicanje | ručni |
| Vrsta montaže | ekvatorijalna |
| Tip zaštitnog čepića za uši | 31.7 mm |
| Povećanje (maks.) | 675 x |
| Povećanje (min.) | 45 x |
| Vrsta proizvoda | teleskop s lećom |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- kvazar
- LED tražilo
- 2 okulara 4 i 20 mm
- Barlow leća 3x
- Dijagonala zvijezde
- Adapter kamere za pametni telefon
- Stativ
- Spremnik za pribor
- Gumbasta baterija
- Upute.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)