Brilliant 44784/82 York vanjska podna lampa halogena žarulja E27 60 W plemeniti čelik
- Kataloški br:
- 555105 - 62
- Oznaka:
- 44784/82
- EAN:
- 4.00435E+12
- Kataloški br:
- 555105 - 62
- Oznaka:
- 44784/82
- EAN:
- 4.00435E+12
Brilliant 44784/82 York vanjska podna lampa halogena žarulja E27 60 W plemeniti čelik
160.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
160.00 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | halogena žarulja |
| Podnožak | E27 |
| Snaga po svjetiljci | 60 W |
| Snaga | 60 W |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Boja | plemeniti čelik |
| Materijal | nehrđajući čelik plastika |
| Težina | 0.79 kg |
| dim. | (Ø x V) 9 cm x 40 cm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Promjer | 9 cm |
| Visina | 40 cm |
| Uključena rasvjetna tijela | ne |
| Vrsta proizvoda | vanjska podna lampa |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Vanjska stojeća svjetiljka
- Upute za rukovanje.