Brilliant 44799/82 York vanjska podna lampa s detektorom pokreta halogena žarulja E27 60 W plemeniti čelik
- Kataloški br:
- 555108 - 62
- Oznaka:
- 44799/82
- EAN:
- 4004353034060
- Kataloški br:
- 555108 - 62
- Oznaka:
- 44799/82
- EAN:
- 4004353034060
Brilliant 44799/82 York vanjska podna lampa s detektorom pokreta halogena žarulja E27 60 W plemeniti čelik
325.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
325.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 60 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | halogena žarulja |
| Podnožak | E27 |
| Snaga po svjetiljci | 60 W |
| Snaga | 60 W |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP23 |
| Boja | plemeniti čelik |
| Materijal | nehrđajući čelik |
| Težina | 1.74 kg |
| dim. | (Ø x V) 9.5 cm x 105 cm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Promjer | 9.5 cm |
| Visina | 105 cm |
| Uključena rasvjetna tijela | ne |
| Ugardbeni Ø | 0 mm |
| Vrsta proizvoda | vanjska podna lampa s detektorom pokreta |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Vanjska stojeća svjetiljka
- Upute za rukovanje.