Brilliant G99350/76 Amalia LED stropna svjetiljka LED LED fiksno ugrađena 34 W drvo, crna
- Kataloški br:
- 2987850 - 62
- Oznaka:
- G99350/76
- EAN:
- 4004353430114
- Kataloški br:
- 2987850 - 62
- Oznaka:
- G99350/76
- EAN:
- 4004353430114
Brilliant G99350/76 Amalia LED stropna svjetiljka LED LED fiksno ugrađena 34 W drvo, crna
385.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
385.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 34 W
- Ukupan svjetlosni tok= 5200 lm
- Boja svjetla= 3000 K
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED fiksno ugrađena |
| Snaga | 34 W |
| Potrošnja energije | 34 kWh/1000h |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | drvo crna |
| Materijal | metal |
| Težina | 0.95 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| dim. | (D x Š x V) 800.00 x 800 x 205.00 mm |
| Indeks reprodukcije boja | 80 |
| Visina | 205.00 mm |
| Dužina | 800.00 mm |
| Širina | 800 mm |
| Područje boje svjetla | 3000 K |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Ukupan svjetlosni tok | 5200 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Svjetlosni tok | 2600.00 lm |
| Vrsta proizvoda | LED stropna svjetiljka |
Opis
Opis
Nema opisa
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
- Svjetiljka
- Oprema za montažu
- Handsheet
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.