Brilliant Tischleuchte 27cm 60180/20 stolna svjetiljka E14 taupe
- Kataloški br:
- 3593907 - 62
- EAN:
- 4.00435E+12
- Kataloški br:
- 3593907 - 62
- EAN:
- 4.00435E+12
Brilliant Tischleuchte 27cm 60180/20 stolna svjetiljka E14 taupe
115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stolna svjetiljka |
| Broj žarulja | 1 |
| Podnožak | E14 |
| Razred zaštite | II |
| Boja | taupe |
| Materijal | metal |
| dim. | (Ø x V) 15 mm x 27.1 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Visina | 27.1 mm |
| Promjer | 15 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Serija | Petite |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.