Brilliant Tools BT015012 BT015012 dvostruki nasadni ključ 12 mm
- Kataloški br:
- Oznaka:
- BT015012
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- BT015012
- EAN:
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | dvostruki nasadni ključ |
| Veličina ključa | 12 mm |
| Dužina | 150 mm |
| Težina | 136 g |
Opis
Opis
6-točka
Pomak glave 90°
kratka strana izbušena
Veličina ključa 12 mm
Ključ ima ukupnu dužinu od 15 cm i promjer od 17,8 mm.
NAŠA KVALITETA: SJAJNO
NAŠE CIJENE: PAMETNE
Kvalitetan alat koji pokreće KS TOOLS.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Pomak glave 90°
kratka strana izbušena
Veličina ključa 12 mm