Brilliant Tools BT581000 Set za mjerenje kompresije za diesel motore, 18 kom
Kataloški br:
Oznaka:
BT581000
Oznaka:
BT581000
Main product image
1/5
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Težina1880 g
Sadržaj1 St.
Opis
Opis
Set od 18 komada
za ispitivanje kompresije na diesel motorima
omogućuje stručni pregled i ocjenu stanja motora
Uključuje alate za testiranje mnogih modela vozila
Manometar: 0 - 70 bar / 0 - 1.000 psi
Dužina crijeva: 36 cm
integrirani ventil za oslobađanje tlaka
Set za mjerenje kompresije BRILLIANT TOOLS BT581000 omogućuje vam jednostavno mjerenje tlaka kompresije vašeg dizel motora. Manometar ima mjerni raspon od 0 - 70 bara / 0 - 1,000 psi. Uz mjerač kompresije, dobit ćete 8 različitih adaptera za navoje žarnica i 5 adaptera za navoje injektora. Ispitivač kompresije opremljen je ventilom za otpuštanje tlaka. Svi adapteri imaju brzu spojku.
Opseg isporuke:
Adapter za navoj žarnice:
M10 x 1,0 x 83 mm
M10 x 1,0 x 91 mm
M10*1,0*10,2 cm
M10*1,0*11,3 cm
M10x1,25x64 mm
M12x1,25x47 mm
Adapter za navoj mlaznice:
M20*1,5*75 mm
M22*1,5*73mm
M24x1,5x88 mm
M24 x 2,0 x 63 mm