Brojač za dvosmjernu struju 32 A Dozvola MID: Da Eltako EVA12-32A
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
plava
Frekvencija
50 Hz
Izvođenje prikaza
LCD
Klasa točnosti
B
MID odobrenje
Ne
Mrežni napon (maks.)
230 V
Nazivna frekvencija
50-50 Hz
Nazivni napon
230 V
Nazivni raspon napona
230 V (max)
Područje električne energije
32 A (max)
Posebno obilježje
indikator potrošnje energije
Prikladno za integraciju aktuatora
Ne
Prikladno za integraciju stanica za punjenje automobila
Primarne vrste energije
Struja
Radni napon
230 V
Radni napon (detalji)
230 V
Sa ekranom
Da
Struja (maks.)
32A
Struja opterećenja max.
32A
Tip
EVA12-32A
Vrsta proizvoda
AC mjerač
Opis
Opis
Prikaz potrošnje energije sa zaslonom - pametno doziranje za ugradnju šine. Gubitak u pripravnosti samo 0,5 vata. Prikaz potrošnje energije mjeri aktivnu energiju poput izmjeničnog izmjeničnog broja na temelju struje koja teče između ulaza i izlaza i pohranjuje potrošnju u nehlapljivu memoriju. Kao i svi brojila bez MID izjave o sukladnosti u Europi koja nije odobrena za novčano naplaćivanje električne energije. Kao i kod svih Eltako AC izmjerivača klase B, točnost odgovara MID (1%), početna struja je 20mA. Zaslon potrošnje energije reproducira točno mjerenje brojila za naplatu električne energije instaliranog drugdje u zgradi. Zaslon je podijeljen u 3 polja. Totalno resetiranje: Da biste započeli spremanje vrijednosti na sat, preporučuje se potpuno resetiranje u pogodno vrijeme nakon instalacije. Da biste to učinili, istovremeno držite tipke MODE i SELECT 5 sekundi istovremeno dok se u polju 1 ne pojavi RES. Ako sada kratko pritisnete SELECT, sve memorije su postavljene na nulu. Program se automatski vraća na uobičajeni zaslon.