Brojač za dvosmjernu struju digitalni 32 A Dozvola MID: Da Eltako WSZ15D-32A MID
Tehničke specifikacije
Baždaren
Da
Boja proizvođača
plava
Broj znamenki
7
Brzina pulsa
Dozvola
Direktiva o mjernim instrumentima
Frekvencija
50-50 MHz
Funkcija mjerenja
djelatna snaga
Impulsni tip
S0
IP zaštita)
IP20
Izvođenje sučelja
drugo
Izvršenje
izravno mjerenje
Izvršenje tarife
jedinstvena tarifa
Klasa točnosti
B
B
Maksimalna struja (Imax)
32A
MID odobrenje
Da
Nazivna struja (In)
5 A
Nazivni napon (Un) N-L
230-230 V
Oglas
digitalni
Područje električne energije
32 A (max)
Pogodan za
Odnos
Polarna umjetnost
1-phasig
Povratni graničnik
Ne
Pulsni izlaz
optički
Radni napon
230 V
Radni napon (detalji)
230 V
Sa šifrom za zaključavanje
Ne
Širina u jedinicama koraka
1
Širina ugradnje
18 mm
Struja (maks.)
32A
Struja opterećenja max.
32A
Tip
WSZ15D-32A MID
Vrsta brojača
izravno mjerenje
Vrsta brojila
elektronička
Vrsta energije
djelatna snaga
Vrsta montaže
REG
Vrsta prikaza
digitalni
Vrsta proizvoda
AC mjerač
Opis
Opis
Za naplatu električne energije dopušteni su samo kalibrirani brojili u skladu s odjeljkom 25. njemačkog Zakona o verifikaciji. Nepoštivanje je upravni prekršaj prema §19. Maksimalna struja 32A, gubitak u stanju pripravnosti samo 0,4 vata. Modularni uređaj za ugradnju na DIN-EN 60715 TH35 montažnu šinu. 1 odjeljka jedinica = 18 mm široka, 58 mm dubina. Klasa točnosti B (1%). Sa sučeljem S0. Ovaj izmjerivač mjeri aktivnu energiju na temelju struje koja teče između ulaza i izlaza. Vlastita potrošnja od najviše 0,4 vata aktivne snage ne mjeri se i ne prikazuje. Može se spojiti 1 vanjski vodič s strujom do 32A. Početna struja je 2OmA. Uz očekivano opterećenje veće od 50%, mora se održavati udaljenost ventilacije od 1/2 odjeljka do uređaja montiranih pored nje. Ako je potrebno, koristite razmaknik DS12. Dva N terminala za sigurno ožičenje od nekoliko metara. 7-segmentni LC zaslon može se pročitati dva puta unutar dva tjedna, čak i bez napajanja. Da biste to učinili, pritisnite tipku. Ispod zaslona nalazi se gumb koji se koristi za pomicanje kroz izbornik u skladu s uputama za uporabu. Prvo se uključuje pozadinsko osvjetljenje. Tada se mogu prikazati ukupna aktivna energija, aktivna energija resetirajuće memorije kao i trenutna aktivna snaga, napon i struja. Potrošnja energije označava se na traci koja treperi 1000 puta po kWh. Poruka pogreške: U slučaju pogreške veze, treperi pozadinsko osvjetljenje zaslona.