Brojač za dvosmjernu struju digitalni 32 A Eltako WSZ15DE-32A
Boja proizvođača
bijela
Brzina pulsa
Dim.
(Š x V) 18 mm x 58 mm
Maksimalna struja (Imax)
32A
Nazivna struja (In)
5 A
Nazivni napon (Un) L-L
230-230 V
Nazivni napon (Un) N-L
Područje električne energije
32 A (max)
Radni napon
230 V
Radni napon (detalji)
230 V
Sa šifrom za zaključavanje
Širina
18 mm
Širina ugradnje
18 mm
Struja (maks.)
32A
Struja opterećenja max.
32A
Tip
WSZ15DE-32A
Visina
58 mm
Opis
Maksimalna struja 32A, gubitak u stanju pripravnosti samo 0,4 vata. Modularni uređaj za ugradnju na DIN-EN 60715 TH35 montažnu šinu. 1 odjeljka jedinica = 18 mm široka, 58 mm dubina. Klasa točnosti B (1%). Sa sučeljem S0. Ovaj izmjerivač mjeri aktivnu energiju na temelju struje koja teče između ulaza i izlaza. Vlastita potrošnja od najviše 0,4 vata aktivne snage ne mjeri se i ne prikazuje. Kao i svi brojila bez MID izjave o sukladnosti u Europi koja nije odobrena za novčano naplaćivanje električne energije. Svakih 30 sekundi zaslon se s akumulirane aktivne energije u kWh prebacuje na trenutačnu potrošnju u vatima tijekom 5 sekundi. Može se spojiti 1 vanjski vodič s strujom do 32A. Uz očekivano opterećenje veće od 50%, mora se održavati udaljenost ventilacije od 1/2 odjeljka do uređaja montiranih pored nje. Ako je potrebno, koristite razmaknik DS12. Početna struja je 20mA. Zaslon se može očitati samo s napajanjem. Međutim, potrošnja se štedi na nehlapljiv način i prikazuje se ponovo odmah nakon nestanka struje. Dva N terminala za sigurno ožičenje od nekoliko metara. Digitalni zaslon ima 7 znamenki. Prikazuje 99999,99 kWh, dva decimalna mjesta. Od 100.000.0 kWh samo jedan. Potrošnja energije označava se na traci koja treperi 1000 puta po kWh. Poruka pogreške: Ako postoji greška u vezi, na zaslonu trepće LED.