Brojač za dvosmjernu struju digitalni 32 A Eltako WZR12-32A
Tehničke specifikacije
Baždaren
Ne
Boja proizvođača
bijela
Broj znamenki
7
Brzina pulsa
Frekvencija
50-50 MHz
Funkcija mjerenja
djelatna snaga
Impulsni tip
S0
IP zaštita)
IP20
Izvođenje sučelja
drugo
Izvršenje
s funkcijom resetiranja
Izvršenje tarife
jedinstvena tarifa
Klasa točnosti
B
B
Maksimalna struja (Imax)
32A
Nazivna struja (In)
5 A
Nazivni napon (Un) L-L
230-230 V
Oglas
digitalni
Područje električne energije
32 A (max)
Pogodan za
Odnos
Polarna umjetnost
1-phasig
Posebnosti
funkcija resetiranja
Povratni graničnik
Ne
Pulsni izlaz
optički
Radni napon
230 V
Radni napon (detalji)
230 V
Sa šifrom za zaključavanje
Širina u jedinicama koraka
1
Širina ugradnje
18 mm
Struja (maks.)
32A
Struja opterećenja max.
32A
Tip
WZR12-32A
Vrsta brojača
izravno mjerenje
Vrsta brojila
elektronička
Vrsta energije
djelatna snaga
Vrsta montaže
REG
Vrsta prikaza
digitalni
Vrsta proizvoda
AC mjerač
Opis
Opis
Maksimalna struja 32A, gubitak u stanju pripravnosti samo 0,5 vata. Modularni uređaj za ugradnju na DIN-EN 60715 TH35 montažnu šinu. 1 odjeljka jedinica = 18 mm široka, 58 mm dubina. Ovaj izmjerivač izmjenične vrijednosti s funkcijom resetiranja mjeri aktivnu energiju na temelju struje koja teče između ulaza i izlaza i pohranjuje potrošnju u nehlapljivu memoriju. Kao i svi brojila bez MID izjave o sukladnosti u Europi koja nije odobrena za novčano naplaćivanje električne energije. Kao i kod svih Eltako AC izmjerivača klase B, točnost odgovara MID (1%), početna struja je 20mA. Zaslon je podijeljen u 3 polja. Polje 1: Ovaj se prikaz odnosi na akumuliranu vrijednost u polju 3. IIII polako prelazak udesno = polje 3 prikazuje akumuliranu potrošnju od zadnjeg resetiranja. Ovo je uobičajeni prikaz. S01 = polje 3 prikazuje potrošnju zadnjeg punog sata do S24 = prije 24 sata. T01 = polje 3 prikazuje potrošnju zadnjih punih dana do prije T95 = 95 dana. Polje 2: Trenutna vrijednost potrošnje energije (aktivne snage) u vatima (W) ili kilovatima (kW). Strelice s lijeve i desne strane prikazuju automatsko prebacivanje između W i kW. Polje 3: Akumulirana vrijednost do 9999 kWh. Prikažite do 9.999kWh sa 3 decimalna mjesta, od 10kWh s 1 decimalnim mestom i od 1000kWh bez decimalnog mjesta. Lijeva tipka MODE pomiče se kroz mogućnosti prikaza i prikazuju se u polju 1: S01 i T01 kako je gore opisano. Konačno, kôd postavljenog jezika slijedi nakon pritiska na MODE. D za njemački, GB za engleski, F za francuski i ES za španjolski. Desnom tipkom SELECT prikazan broj se povećava za 1 sa svakim pritiskom, a odgovarajuća vrijednost prikazuje se u polju 3. Od zadnjeg punog sata odabran je pretposljednji sat itd. Ako je aktivni jezik odabran s MODE, možete se prebaciti na drugi jezik pomoću SELECT. Ako novu postavku jezika ostavite sa MODE, ona je aktivna. 20 sekundi nakon posljednjeg načina rada MODE ili SELECT i ako se istovremeno pritisnu oba gumba istovremeno, program se automatski vraća na uobičajeni zaslon. Resetiranje: Pritisnite tipke MODE i SELECT istovremeno istovremeno 3 sekunde dok se u polju 1 ne pojavi RES. Ako sada kratko pritisnete SELECT, sve memorije su postavljene na nulu. Program se automatski vraća na uobičajeni zaslon.