Brojač za dvosmjernu struju digitalni 65 A Dozvola MID: Da Eltako WSZ15D-65A MID
Tehničke specifikacije
Baždaren
Da
Boja proizvođača
plava
Brzina pulsa
Dim.
(Š x V) 18 mm x 58 mm
Dozvola
Direktiva o mjernim instrumentima
IP20
Izlaz
10 A
Maksimalna struja (Imax)
65 A
MID odobrenje
Da
Nazivna struja (In)
10 A
Nazivni napon (Un) L-L
Područje električne energije
65 A (max)
Radni napon
230 V
Radni napon (detalji)
230 V
Širina
18 mm
Širina ugradnje
18
Struja (maks.)
65 A
Struja opterećenja max.
65 A
Tip
WSZ15D-65A MID
Visina
58 mm
Opis
Za naplatu električne energije dopušteni su samo kalibrirani brojili u skladu s odjeljkom 25. njemačkog Zakona o verifikaciji. Nepoštivanje je upravni prekršaj prema §19. Maksimalna struja 65A, gubitak u pripravnosti samo 0,4 vata. Modularni uređaj za ugradnju na DIN-EN 60715 TH35 montažnu šinu. 1 odjeljka jedinica = 18 mm široka, 58 mm dubina. Klasa točnosti B (1%). Sa sučeljem S0. Ovaj izmjerivač mjeri aktivnu energiju na temelju struje koja teče između ulaza i izlaza. Vlastita potrošnja od najviše 0,4 vata aktivne snage ne mjeri se i ne prikazuje. Može se spojiti 1 vanjski vodič s strujom do 65A. Početna struja je 4OmA. Uz očekivano opterećenje veće od 50%, mora se održavati udaljenost ventilacije od 1/2 odjeljka do uređaja montiranih pored nje. Ako je potrebno, koristite razmaknik DS12. Dva N terminala za sigurno ožičenje od nekoliko metara. 7-segmentni LC zaslon može se pročitati dva puta unutar dva tjedna, čak i bez napajanja. Da biste to učinili, pritisnite tipku. Ispod zaslona nalazi se gumb koji se koristi za pomicanje kroz izbornik u skladu s uputama za uporabu. Prvo se uključuje pozadinsko osvjetljenje. Tada se mogu prikazati ukupna aktivna energija, aktivna energija resetirajuće memorije kao i trenutna aktivna snaga, napon i struja. Potrošnja energije označava se na traci koja treperi 1000 puta po kWh. Poruka pogreške: U slučaju pogreške veze, treperi pozadinsko osvjetljenje zaslona.