Brother ADS4900W skener dokumenata A4 600 x 600 60 Stranica/min USB 2.0, USB 3.2 (gen. 1), LAN (10/100/1000 MBit/s), WLA
- Kataloški br:
- 2617106 - 62
- Oznaka:
- ADS4900WRE1
- EAN:
- 4977766814775
- Kataloški br:
- 2617106 - 62
- Oznaka:
- ADS4900WRE1
- EAN:
- 4977766814775
Brother ADS4900W skener dokumenata A4 600 x 600 60 Stranica/min USB 2.0, USB 3.2 (gen. 1), LAN (10/100/1000 MBit/s), WLA
3,390.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,390.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Do 60 stranica u minuti brzina skeniranja
- Do 120 fps Obostrano skeniranje
- 4,3" zaslon u boji osjetljiv na dodir
- USB, LAN i 5 GHz WLAN sučelje
- 100 listova DIN A4 duplex ADF
- Prilagodljiv početni zaslon
- Skenirajte na mobilne uređaje putem Mobile Connect1
- Funkcija automatskog pokretanja skeniranja, ultrazvučna detekcija višestrukog uvlačenja, prekidač strujnog kruga, pregled skeniranja, CIS alarm za čišćenje
- Opsežan programski paket
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | skener dokumenata |
| Funkcija skeniranja | dokument |
| Rezolucija - optička | 600 x 600 |
| Brzina skeniranja | 60 Stranica/min |
| Širina površine skeniranja (maks.) | 215.9 mm |
| Dužina površine skeniranja (maks.) | 355.6 mm |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Prikaz predloška | 60 Blatt |
| Tip senzora | CIS |
| Određene značajke | LAN WLAN zaslon |
| Sučelje | USB 2.0 USB 3.2 (gen. 1) LAN (10/100/1000 MBit/s) WLAN |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| Ulazna jedinica | da |
| Širina | 300 mm |
| Visina | 247 mm |
| Dubina | 236 mm |
| dim. | (Š x V x D) 300 x 247 x 236 mm |
| Težina | 3.37 kg |
| Boja | bijela/crna |
Opis
Opis
Profesionalni skener dokumenata DIN A4
Snažan skener dokumenata za profesionalno radno okruženje. Zahvaljujući velikom automatskom ulagaču dokumenata, do 100 listova može se skenirati bez prekida. Uz favorite jednim dodirom možete još lakše skenirati dokumente i poslati ih jednostavno i sigurno svojim kolegama, rade li u pokretu ili u uredu
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Snažan skener dokumenata za profesionalno radno okruženje. Zahvaljujući velikom automatskom ulagaču dokumenata, do 100 listova može se skenirati bez prekida. Uz favorite jednim dodirom možete još lakše skenirati dokumente i poslati ih jednostavno i sigurno svojim kolegama, rade li u pokretu ili u uredu
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.