Brother Brother SR-100 - 2er-Pack - 5000 Heftkla traka
- Kataloški br:
- 3337748 - 62
- Oznaka:
- SR100
- EAN:
- 4977766799249
- Kataloški br:
- 3337748 - 62
- Oznaka:
- SR100
- EAN:
- 4977766799249
Brother Brother SR-100 - 2er-Pack - 5000 Heftkla traka
230.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
230.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 5000 spajalica
- 50 listova
- Kompatibilnost marke: Brother
- Zelena, prozirna
- Zemlja podrijetla: Japan
- 1 komad(a)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | traka |
| Pogodno za marke | Brother |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Izvedba | original |
| Dubina | 90 mm |
| Visina | 50 mm |
| Širina | 50 mm |
| Boja | u boji |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Brother |
| Težina | 366 g |
| 1 Stück(e) | |
| 623.5 kg | |
| 1 Stück(e) | |
| 50 Blätter | |
| 5000 Heftklammern | |
| 70 Stück(e) | |
| 432 g |
Opis
Opis
Jednostavno stvarajte profesionalno uređene dokumente. Patrone za klamerice razvijene su prema visokim standardima tvrtke Brother i možete biti sigurni da će bez napora raditi s Brother SF-4000 finišerom (klamanje, arhiviranje).
Vaše spajalice se isporučuju spremne za upotrebu u unaprijed napunjenoj kaseti za spajalice. Punjenje spajalica je jednostavno i traje samo nekoliko sekundi.
SR-100 sadrži 2 kasete, svaka s 5000 spajalica.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Vaše spajalice se isporučuju spremne za upotrebu u unaprijed napunjenoj kaseti za spajalice. Punjenje spajalica je jednostavno i traje samo nekoliko sekundi.
SR-100 sadrži 2 kasete, svaka s 5000 spajalica.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Patrone za klamerice za vaš Brother SF-4000 finišer (klamanje, arhiviranje)
- Jednostavno zamijenite postojeću kasetu za spajanje
- Sadrži 2 kasete, svaka s 5000 spajalica.
- Automatsko slaganje do 50 listova (na temelju 80 g/m²)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.