Brother Brother TZe-R254 - Glänzend - Gold auf W traka Boja trake: bijela Boja slova: zlatna 4 m
- Kataloški br:
- 3337740 - 62
- Oznaka:
- TZE-R254
- EAN:
- 4977766801881
- Kataloški br:
- 3337740 - 62
- Oznaka:
- TZE-R254
- EAN:
- 4977766801881
Brother Brother TZe-R254 - Glänzend - Gold auf W traka Boja trake: bijela Boja slova: zlatna 4 m
47.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
47.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vrsta remena: TZe
- Tehnologija ispisa: Prijenos topline
- Kompatibilnost marke: Brother
- Boja naljepnice: Zlatna na bijeloj
- Propusnost memorije (metrička): 2,4 cm
- Količina po pakiranju: 1 komad(a)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | traka |
| Boja trake | bijela |
| Boja slova | zlatna |
| Duljina trake | 4 m |
| Pogodno za marke | Brother |
| Prikladno za model | PT-P900W, PT-H500, PT-P750W, PT-P950NW, PT-D600VP, PT-D800W |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Izvedba | original |
| Boja | bijela |
| Dubina | 65 mm |
| Visina | 125 mm |
| Širina | 30 mm |
| Boja | bijela zlatna |
| Pogodno za | PT-P900W, PT-H500, PT-P750W, PT-P950NW, PT-D600VP, PT-D800W |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Brother |
| Težina | 92 g |
| 11 Stück(e) | |
| 249.5 kg | |
| 1 Stück(e) | |
| 5 Jahr(e) | |
| 17 Stück(e) | |
| 140 g |
Opis
Opis
S originalnom tekstilnom vrpcom Brother TZe-R254 sa zlatnim slovima na bijeloj pozadini, možete dodati osobni pečat domaćim rukotvorinama, čestitkama i poklonima. Zahvaljujući raznolikim mogućnostima dizajna, tekstilna traka za natpise može se koristiti i za ukrašavanje vašeg doma ili za posebne prigode. Uvijek ćete dobiti profesionalne i kristalno jasne rezultate.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Zlato na bijelom
- Širina 24 mm, duljina 4 m
- Personalizirane poklon vrpce s osobnim dodirom
- Savršeno čitljivi rezultati
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.