Brother DCP-T 580 DW multifunkcionalni pisač Inkjet A4 pisač, skener, kopirni stroj
- Kataloški br:
- 3436253 - 62
- EAN:
- 4.97777E+12
- Kataloški br:
- 3436253 - 62
- EAN:
- 4.97777E+12
Brother DCP-T 580 DW multifunkcionalni pisač Inkjet A4 pisač, skener, kopirni stroj
925.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
925.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kućni i uredski inkjet ispis u boji
- 1200 x 6000 dpi
- Boje ispisa: crna, cijan, magenta, žuta
- A4
- Kopiranje u boji Skeniranje u boji
- Apple AirPrint, Brother Mobile Connect, Mopria usluga ispisa
- USB priključak WLAN
- Kapacitet pohrane: 128 MB
- 6,5 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | multifunkcionalni pisač |
| Raspon funkcija | pisač, skener, kopirni stroj |
| Razlučivost ispisa | 1200 x 6000 dpi |
| Brzina ispisa crno | 16 S./min |
| Brzina ispisa u boji | 7 S./min |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Broj spremnika za papir | 1 |
| Kapacitet papira | 150 listova |
| Određene značajke | USB ključ-izravan ispis kompatibilan s WLAN-om |
| Širina | 390 mm |
| Visina | 149 mm |
| Dubina | 343 mm |
| dim. | (Š x V x D) 390 x 149 x 343 mm |
| Boja | crna |
| Težina | 6.5 kg |
| Štampanje/printanje | Inkjet |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| Pojedinačne tinte | da |
| WLAN | da |
| Prikladno za | tiskanje teksta dokumenta (crno-bijelo) tekst/ispis dokumenata (u boji) ispis fotografija visoke kvalitete |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.15 W |
| Napajanje strujom | 220 - 240 V |
| Sigurnost | 64-bitni WEP 128-bitni WEP WPA-AES WPA-PSK WPA-TKIP WPA2-AES WPA2-PSK WPA2-TKIP WPA3-SAE |
| Serija | DCP-T |
| da | |
| 10 - 35 °C | |
| 16 ipm | |
| 9 ipm | |
| da | |
| ne | |
| 20 - 80 % | |
| 9.6 s | |
| 6.2 s | |
| 99 Kopien | |
| 2.5 W | |
| da | |
| 50349498 cm³ | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 7500 Stranica | |
| 5000 Stranica | |
| 16 W | |
| 0 g | |
| 56 dB | |
| 50 Blätter | |
| da | |
| 64 - 300 g/m² | |
| 4 | |
| 0 g | |
| 0 g | |
| 0 g | |
| 1.4 kg | |
| 5 Jahr(e) | |
| 0.6 W | |
| 13 s | |
| 28.5 s | |
| 128 MB | |
| 1200 x 1800 DPI | |
| da | |
| 25 - 400 % | |
| 20 - 80 % | |
| 1200 x 2400 DPI | |
| 0 - 40 °C | |
| 7.9 kg | |
| 1000 Seiten pro Monat | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Napunite i ispišite – vaš kompaktni 3-u-1 bežični pisač s tintom.
Ispisujte više s manje – zahvaljujući velikim bočicama tinte visokog prinosa i spremnicima tinte koje je lako dopunjavati, a koji smanjuju troškove ispisa u boji.
Bilo da ste u kućnom uredu, dnevnoj sobi ili radite u kuhinji, uživajte u jednostavnom povezivanju i brzom ispisu bez brige.
Kompaktni 3-u-1 pisač DCP-T580DW ispisuje dulje uz pomoć velikih bočica s tintom, koje smanjuju trošak po stranici u boji. Napunite spremnike za nekoliko sekundi bez potrebe za držanjem boca, što punjenje čini jednostavnim i čistim. Inovativni sustav zaključavanja boca Key-Lock osigurava da uvijek punite bocu pravom bojom.
Pojednostavite svoj svakodnevni život učinkovitim upravljanjem papirom. Lako dostupna ladica za papir od 150 listova štiti vaš papir tijekom ispisa. Uštedite vrijeme automatskim obostranim ispisom. Jednostavno skenirajte dokumente i pošaljite ih izravno na svoje računalo ili mobilni uređaj.
Jednostavno postavite svoj uređaj i uživajte u besprijekornoj povezivosti putem aplikacije Brother Mobile Connect ili više opcija, uključujući 5 GHz Wi-Fi i USB.
Postavite svoj uređaj i ispisujte u pokretu uz Brother Mobile Connect. Upravljajte svim svojim Brother pisačima praktično sa svog pametnog telefona. Provjerite razinu tinte, naručite i uštedite na originalnom Brother potrošnom materijalu, pristupite skeniranim dokumentima i prilagodite često korištene funkcije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Molimo naručite u isto vrijeme!
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)