Brother DCP-T 780 DW multifunkcionalni pisač Inkjet A4 pisač, skener, kopirni stroj
- Kataloški br:
- 3436252 - 62
- EAN:
- 4.97777E+12
- Kataloški br:
- 3436252 - 62
- EAN:
- 4.97777E+12
Brother DCP-T 780 DW multifunkcionalni pisač Inkjet A4 pisač, skener, kopirni stroj
1,165.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,165.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kućni i uredski inkjet ispis u boji
- 1200 x 6000 dpi
- Boje ispisa: crna, cijan, magenta, žuta
- A4 16 stranica u minuti
- Kopiranje u boji Skeniranje u boji
- Apple AirPrint, Brother Mobile Connect, Mopria usluga ispisa
- USB priključak WLAN
- Kapacitet pohrane: 128 MB
- 7,9 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | multifunkcionalni pisač |
| Raspon funkcija | pisač, skener, kopirni stroj |
| Razlučivost ispisa | 1200 x 6000 dpi |
| Brzina ispisa crno | 16 S./min |
| Brzina ispisa u boji | 7 S./min |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Broj spremnika za papir | 1 |
| Kapacitet papira | 150 listova |
| Određene značajke | USB ključ-izravan ispis kompatibilan s WLAN-om |
| Širina | 390 mm |
| Visina | 183 mm |
| Dubina | 343 mm |
| dim. | (Š x V x D) 390 x 183 x 343 mm |
| Boja | crna |
| Težina | 7.9 kg |
| Štampanje/printanje | Inkjet |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| Pojedinačne tinte | da |
| WLAN | da |
| Prikladno za | tiskanje teksta dokumenta (crno-bijelo) tekst/ispis dokumenata (u boji) ispis fotografija visoke kvalitete |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| Sigurnost | 64-bitni WEP 128-bitni WEP WPA-AES WPA-PSK WPA-TKIP WPA2-AES WPA2-PSK WPA2-TKIP WPA3-SAE |
| Serija | DCP-T |
| da | |
| 10 - 35 °C | |
| 16 ipm | |
| 7 ipm | |
| da | |
| ne | |
| 20 - 80 % | |
| 6.5 s | |
| 6.2 s | |
| 99 Kopien | |
| da | |
| 2.5 W | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 7500 Stranica | |
| 5000 Stranica | |
| 16 W | |
| 0 g | |
| 55 dB | |
| 50 Blätter | |
| da | |
| da | |
| 64 - 300 g/m² | |
| 600 x 600 DPI | |
| 4 | |
| 0 g | |
| 0 g | |
| 5 Jahr(e) | |
| 0.6 W | |
| 13 s | |
| 25 s | |
| 128 MB | |
| 1200 x 2400 DPI | |
| da | |
| 25 - 400 % | |
| 20 - 80 % | |
| 1200 x 2400 DPI | |
| 0 - 40 °C | |
| da | |
| 9.5 kg | |
| 1000 Seiten pro Monat | |
| 20 Blätter | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Napunite i ispišite – vaš kompaktni 3-u-1 bežični pisač s tintom.
Ispisujte više s manje zahvaljujući velikim bočicama tinte visokog prinosa i spremnicima tinte koje je lako dopunjavati, a koji smanjuju troškove ispisa u boji.
Bilo da ste u kućnom uredu, dnevnoj sobi ili radite u kuhinji, uživajte u jednostavnom povezivanju i brzom ispisu bez brige.
Kompaktni 3-u-1 pisač DCP-T780DW ispisuje dulje uz pomoć velikih bočica s tintom, koje smanjuju trošak po stranici u boji. Napunite spremnike za nekoliko sekundi bez potrebe za držanjem boca, što punjenje čini jednostavnim i čistim. Inovativni sustav zaključavanja boce osigurava da uvijek punite bocu pravom bojom.
Pojednostavite svoj svakodnevni život učinkovitim upravljanjem papirom. Lako dostupna ladica za papir od 150 listova štiti vaš papir tijekom ispisa. Uštedite vrijeme automatskim obostranim ispisom. Jednostavno skenirajte dokumente i pošaljite ih izravno na svoje računalo ili mobilni uređaj.
Jednostavno postavite svoj uređaj pomoću 4,5 cm zaslona u boji i uživajte u besprijekornoj povezivosti putem aplikacije Brother Mobile Connect ili raznih opcija, uključujući 5 GHz Wi-Fi i USB.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Molimo naručite u isto vrijeme!
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)