Brother kompjuterizirani šivaći stroj FS100WTVM1 podrška računala, sa zaslonom, LED svjetlo, s nastavkom stola plavo-bij
- Kataloški br:
- 3389454 - 62
- Oznaka:
- FS100WTVM1
- EAN:
- 4977766772112
- Kataloški br:
- 3389454 - 62
- Oznaka:
- FS100WTVM1
- EAN:
- 4977766772112
Brother kompjuterizirani šivaći stroj FS100WTVM1 podrška računala, sa zaslonom, LED svjetlo, s nastavkom stola plavo-bij
1,225.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,225.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Računalni šivaći stroj
- 100 šavova (+abeceda i brojevi)
- Produžni stol i tvrda napa
- Konac u iglu
- Regulator brzine
- Gumb za položaj igle
- Moguće šivanje bez nožne pedale
- Sveobuhvatan pribor
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | plavo-bijela boja |
| Vrsta proizvoda | kompjuterizirani šivaći stroj |
| Težina | 7.6 kg |
| Snaga | 40 W |
| Brzina šivanja po minuti (maks.) | 850 |
| Posebne značajke | podrška računala sa zaslonom LED svjetlo s nastavkom stola |
| Programi | 100 |
| Širina boda (maks.) | 7 mm |
| Duljina boda (maks.) | 5 mm |
Opis
Opis
Brother FS100WT Quilter
Jorgandžije oprez! Velika udobnost sa 100 varijacija uboda uz FS100WT
Kao svestrani uređaj s nečim dodatnim, FS100WT savršen je partner za implementaciju vlastitih ideja i kreativnih dizajna. Zahvaljujući velikom izboru od 100 uboda plus abeceda i brojevi, ništa ne stoji na putu izradi detaljnih projekata šivanja. A oni lako mogu biti velikog formata, jer je uključen produžni stol za proširenje radne površine. Prošivanje slobodnim pokretima, šaranje i štopanje također su lako mogući zahvaljujući stopici za prošivanje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Jorgandžije oprez! Velika udobnost sa 100 varijacija uboda uz FS100WT
Kao svestrani uređaj s nečim dodatnim, FS100WT savršen je partner za implementaciju vlastitih ideja i kreativnih dizajna. Zahvaljujući velikom izboru od 100 uboda plus abeceda i brojevi, ništa ne stoji na putu izradi detaljnih projekata šivanja. A oni lako mogu biti velikog formata, jer je uključen produžni stol za proširenje radne površine. Prošivanje slobodnim pokretima, šaranje i štopanje također su lako mogući zahvaljujući stopici za prošivanje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Noga za prošivanje i vezenje
- Stopica za rupice za gumbe A
- Noga za prekrivanje G
- Stopica za šivanje monograma N
- Nožica za zatvarač I
- Stopica za šivanje J (na stroju)
- Stopica za šivanje gumba M
- Stopica za slijepi bod R
- Razdjelnik strelice
- 3+1 zavojnice
- Set igala (3 komada)
- Zlatna kuglasta igla (Jersey igla #14)
- Četkica za čišćenje
- odvijač (u obliku diska),
- šilo
- Kapice za kaleme konca (velike i male),
- Dvostruka igla
- Dodatna osovinica za kalem
- Tvrda kapuljača
- Produžni stol
- šivaći stroj
- Nožna papučica
- Mrežni kabel
- Upute za rad
- DVD
Komentar
Idealno za jorgandžije i zahtjevne hobi šivače
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.