Brother kompjuterizirani šivaći stroj FS70WTXVM1 podrška računala, sa zaslonom, LED svjetlo, s nastavkom stola višebojna
- Kataloški br:
- 3389453 - 62
- Oznaka:
- FS70WTXVM1
- EAN:
- 4977766808385
- Kataloški br:
- 3389453 - 62
- Oznaka:
- FS70WTXVM1
- EAN:
- 4977766808385
Brother kompjuterizirani šivaći stroj FS70WTXVM1 podrška računala, sa zaslonom, LED svjetlo, s nastavkom stola višebojna
1,055.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,055.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Računalni šivaći stroj
- 70 šavova,
- Produžni stol i stopalo za prošivanje uključeni
- Konac u iglu
- Regulator brzine
- Gumb za položaj igle
- Moguće šivanje bez nožne pedale
- Novi dizajn
- Robusno metalno tijelo
- online tutoriali
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | višebojna |
| Vrsta proizvoda | kompjuterizirani šivaći stroj |
| Težina | 6.1 kg |
| Snaga | 43 W |
| Brzina šivanja po minuti (maks.) | 750 |
| Posebne značajke | podrška računala sa zaslonom LED svjetlo s nastavkom stola |
| Programi | 70 |
| Širina boda (maks.) | 7 mm |
| Duljina boda (maks.) | 5 mm |
Opis
Opis
Brother FS70WTx Patchwork
Patchwork je jednostavan
Savršen suputnik za vaše prve individualne dizajne tkanina
FS70WTx - patchwork na jednostavan način
S FS70WTx imate dovoljno prostora za svoje ideje. Bez obzira na to jesu li mali ili veliki, možete jednostavno izraditi individualne dizajne s naprednim funkcijama šivanja kao što su kontrola brzine i brzo uvlačenje konca. Produžni stol, 70 uboda i stopica za prošivanje čine FS70WTx savršenim dodatkom svakom kreativnom šivaćem studiju.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Patchwork je jednostavan
Savršen suputnik za vaše prve individualne dizajne tkanina
FS70WTx - patchwork na jednostavan način
S FS70WTx imate dovoljno prostora za svoje ideje. Bez obzira na to jesu li mali ili veliki, možete jednostavno izraditi individualne dizajne s naprednim funkcijama šivanja kao što su kontrola brzine i brzo uvlačenje konca. Produžni stol, 70 uboda i stopica za prošivanje čine FS70WTx savršenim dodatkom svakom kreativnom šivaćem studiju.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Noga za prošivanje i vezenje
- Stopica za rupice za gumbe A
- Noga za prekrivanje G
- Stopica za šivanje monograma N
- Nožica za zatvarač I
- Stopica za šivanje J (na stroju)
- Stopica za šivanje gumba M
- Stopica za slijepi bod R
- Razdjelnik strelice
- 3+1 zavojnice
- Set igala (3 komada)
- Zlatna igla s okruglim vrhom (Jersey igla #14)
- Četkica za čišćenje
- Odvijač (u obliku slova L)
- Poklopac protiv prašine
- Produžni stol
- šivaći stroj
- Nožna papučica
- Mrežni kabel
- Upute za rad
Komentar
Idealno za patchworkere i zahtjevne hobby šivače
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.