Brother MFC-J4550DW multifunkcionalni pisač Inkjet A4
- Kataloški br:
- 3476100 - 62
- Oznaka:
- MFCJ4550DWRE1
- EAN:
- 4977766841955
- Kataloški br:
- 3476100 - 62
- Oznaka:
- MFCJ4550DWRE1
- EAN:
- 4977766841955
Brother MFC-J4550DW multifunkcionalni pisač Inkjet A4
845.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
845.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kućni i uredski inkjet ispis u boji
- 1200 x 4800 dpi
- Boje ispisa: crna, cijan, magenta, žuta
- A4
- Kopiranje u boji Skeniranje u boji Faksiranje u boji
- Apple AirPrint, Brother Mobile Connect, Mopria usluga ispisa
- USB priključak WLAN Ethernet/LAN
- Kapacitet pohrane: 256 MB
- 10,4 kg
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | multifunkcionalni pisač |
| Razlučivost ispisa | 1200 x 4800 dpi |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Broj spremnika za papir | 2 |
| Kapacitet papira | 400 listova |
| Širina | 440 mm |
| Visina | 250 mm |
| Dubina | 418 mm |
| dim. | (Š x V x D) 440 x 250 x 418 mm |
| Boja | crna |
| Težina | 10.4 kg |
| Štampanje/printanje | Inkjet |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| WLAN | da |
| Bluetooth® | ne |
| NFC (Near Field Communication) | ne |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.1 W |
| Napajanje strujom | 220 - 240 V |
| Radna memorija | 256 MB |
| Sigurnost | 802.1x radijus EAP-FAST EAP-TLS EAP-TTLS PEAP SMTP AUTORIZACIJA SSL/TLS |
Opis
Opis
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Molimo naručite u isto vrijeme!
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)