Brother neu naljepnice izravna toplina 180 x 180 dpi Širina etikete (maks.): 24 mm
- Kataloški br:
- 3629724 - 62
- EAN:
- 4.97777E+12
- Kataloški br:
- 3629724 - 62
- EAN:
- 4.97777E+12
Brother neu naljepnice izravna toplina 180 x 180 dpi Širina etikete (maks.): 24 mm
560.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
560.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | naljepnice |
| Tip | neu |
| Štampanje/printanje | izravna toplina |
| Razlučivost ispisa | 180 x 180 dpi |
| Brzina ispisa crno | 20 mm/s |
| Sučelje | Bluetooth |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Maks. širina etikete | 24 mm |
| Boja | crna narančasta |
| Širina | 67 mm |
| Visina | 128 mm |
| Dubina | 128 mm |
| dim. | (Š x V x D) 67 x 128 x 128 mm |
| Težina | 640 g |
| WLAN | ne |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Bluetooth® verzija | 5.0 |
| Bluetooth® | da |
| Kapacitet baterije | 1750 mAh |
| Način prijenosa | bežično |
| ne | |
| da | |
| 20 mm/sek | |
| 1 m | |
| da | |
| ne | |
| 70 g | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1.1 kg | |
| 2.4 cm |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)