Brother neu naljepnice izravna toplina 360 x 360 dpi Širina etikete (maks.): 36 mm
- Kataloški br:
- 3629725 - 62
- EAN:
- 4.97777E+12
- Kataloški br:
- 3629725 - 62
- EAN:
- 4.97777E+12
Brother neu naljepnice izravna toplina 360 x 360 dpi Širina etikete (maks.): 36 mm
1,375.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,375.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | naljepnice |
| Tip | neu |
| Štampanje/printanje | izravna toplina |
| Razlučivost ispisa | 360 x 360 dpi |
| Brzina ispisa crno | 20 mm/s |
| Sučelje | Bluetooth |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Maks. širina etikete | 36 mm |
| Boja | crna narančasta |
| Širina | 94 mm |
| Visina | 138 mm |
| Dubina | 138 mm |
| dim. | (Š x V x D) 94 x 138 x 138 mm |
| Težina | 1.17 kg |
| WLAN | ne |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Bluetooth® verzija | 5.0 |
| Bluetooth® | da |
| Kapacitet baterije | 1750 mAh |
| Način prijenosa | bežično |
| ne | |
| da | |
| 20 mm/sek | |
| 1 m | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| 70 g | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1.81 kg | |
| 3.6 cm |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)