Brother overlock šivaća mašina (endlerica) M343DVP1 LED svjetlo višebojna
- Kataloški br:
- 3389455 - 62
- Oznaka:
- M343DVP1
- EAN:
- 4977766761406
- Kataloški br:
- 3389455 - 62
- Oznaka:
- M343DVP1
- EAN:
- 4977766761406
Brother overlock šivaća mašina (endlerica) M343DVP1 LED svjetlo višebojna
875.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
875.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Overlock mašina za šivanje
- Diferencijalni transport
- 3 i 4 niti
- Šivanje valjanog ruba
- Vodilica konca označena bojama
- Gornja oštrica koja se može uvući
- Pritisak stopice kontinuirano podesiv
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | višebojna |
| Vrsta proizvoda | overlock šivaća mašina (endlerica) |
| Težina | 6.6 kg |
| Snaga | 75 W |
| Brzina šivanja po minuti (maks.) | 1300 |
| Posebne značajke | LED svjetlo |
| Programi | 4 |
| Širina boda (maks.) | 7 mm |
| Duljina boda (maks.) | 4 mm |
Opis
Opis
Brat M343D
Krojenje, šivanje i dorada u jednom koraku. Šivanje overlockom štedi dragocjeno vrijeme i postiže profesionalne rezultate
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Krojenje, šivanje i dorada u jednom koraku. Šivanje overlockom štedi dragocjeno vrijeme i postiže profesionalne rezultate
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Stopalo (na stroju)
- Ušiti jezik (na stroju)
- Set igala (4 kom),
- Četkica za čišćenje
- Pinceta
- Mreža za kalem konca (4 komada)
- Poklopci za kaleme konca (4 kom),
- Odvijači
- Poklopac protiv prašine
- Overlock mašina za šivanje
- Nožna pedala sa strujnim kablom
- Upute za rad
- DVD s video uputama
Komentar
Plus za šivaći stroj
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.