Brother QL-820NWBc - Etikettendrucker naljepnice izravna termalna 300 x 600 dpi Širina etikete (maks.): 62 mm
- Kataloški br:
- 3436255 - 62
- EAN:
- 4.97777E+12
- Kataloški br:
- 3436255 - 62
- EAN:
- 4.97777E+12
Brother QL-820NWBc - Etikettendrucker naljepnice izravna termalna 300 x 600 dpi Širina etikete (maks.): 62 mm
655.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
655.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Crveno-crni otisak s DK-22251
- Sučelja: USB, WLAN, LAN, Bluetooth
- Osvijetljeni grafički LCD
- Ispis do 110 naljepnica/minuti
- Dostupna je opcionalna baterija
- Kompatibilno s aplikacijom iPrint & Label
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | naljepnice |
| Tip | QL-820NWBc - Etikettendrucker |
| Štampanje/printanje | izravna termalna |
| Raspon funkcija | štampač |
| Razlučivost ispisa | 300 x 600 dpi |
| Određene značajke | kompatibilan s WLAN-om Bluetooth® |
| Sučelje | WLAN Bluetooth |
| Maks. širina etikete | 62 mm |
| Boja | crna bijela |
| Širina | 185 mm |
| Visina | 230 mm |
| Dubina | 300 mm |
| dim. | (Š x V x D) 185 x 230 x 300 mm |
| Težina | 2.25 kg |
| WLAN | da |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Bluetooth® | da |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Sigurnost | EAP-FAST EAP-MD5 EAP-TLS EAP-TTLS SKOK PEAP WEP WPA-AES WPA-PSK WPA-TKIP WPA2-AES WPA2-PSK WPA2-TKIP |
| Softver uključen u isporuku | P-touch Editor 5, P-touch Editor Lite LAN, P-touch adresar, BR Admin Light |
| Referenca ekološkog znaka | ENERGY STAR |
| 10 - 35 °C | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| 6 Stück(e) | |
| da | |
| 110 lpm | |
| 275.5 kg | |
| da | |
| da | |
| 100 cm | |
| 255 Zeichen | |
| da | |
| 176 mm/sek | |
| 6.2 cm | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 5 Jahr(e) | |
| 4 Stück(e) | |
| da | |
| da | |
| 6 MB | |
| 5 | |
| da | |
| da | |
| 20 - 80 % | |
| 18 | |
| 6.1 cm | |
| 2.67 kg | |
| 6.2 cm | |
| da | |
| 126 | |
| da |
Opis
Opis
Brother QL-820NWBc je profesionalni mrežni pisač naljepnica s Bluetooth sučeljem.
Vrhunac je funkcija crveno-crnog ispisa. Predlošci naljepnica učitani na uređaj mogu se pozvati putem zaslona i ispisati u samostalnom načinu rada.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Vrhunac je funkcija crveno-crnog ispisa. Predlošci naljepnica učitani na uređaj mogu se pozvati putem zaslona i ispisati u samostalnom načinu rada.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)