Brother šivaća mašina slobodnog rukava HF37VP1
- Kataloški br:
- 3389448 - 62
- Oznaka:
- HF37VP1
- EAN:
- 4977766762731
- Kataloški br:
- 3389448 - 62
- Oznaka:
- HF37VP1
- EAN:
- 4977766762731
Brother šivaća mašina slobodnog rukava HF37VP1
835.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
835.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 37 šavova
- Robusna zahvaljujući metalnoj ploči igle
- uklj. tvrdi uvez
- Stopica za slijepi bod, stopica koja se ne lijepi
- Velik, lako dostupan pretinac za pribor
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crna bijela |
| Vrsta proizvoda | šivaća mašina slobodnog rukava |
| Težina | 8.6 kg |
| Snaga | 51 W |
| Brzina šivanja po minuti (maks.) | 800 |
| Posebne značajke | LED svjetlo |
| Programi | 37 |
| Širina boda (maks.) | 7 mm |
| Duljina boda (maks.) | 4 mm |
| Dubina | 200 mm |
| Visina | 310 mm |
| Širina | 407 mm |
| Izvedba | Poluautomatski šivaći stroj |
| Tip | Elektromehanički |
| Pedala | da |
| Rukavna radna ploča | da |
| Broj vrsta bodova | 37 |
| Ugrađeno svetlo | da |
| Brzina šivenja | 800 SPM |
| Broj rupa za dugmad | 1 |
| Automatsko uvlačenje konca | da |
| Brzo postavljanje kalema | da |
Opis
Opis
HF37 - Traperice
Snažan i robustan zahvaljujući metalnom tijelu i iglenoj ploči u kombinaciji s raznim značajkama udobnosti
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Snažan i robustan zahvaljujući metalnom tijelu i iglenoj ploči u kombinaciji s raznim značajkama udobnosti
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Nogica koja se ne lijepi
- Stopica za rupice za gumbe A
- Nožica za zatvarač I
- Stopica J (na stroju)
- Stopica za šivanje gumba M
- Stopica za slijepi bod R
- Razdjelnik strelice
- 4 zavojnice
- Set igala (3 kom)
- dvostruka igla
- Četkica za čišćenje
- Odvijači
- Kapice za kaleme (velike i male)
- Dodatna osovinica za kalem
- Tvrdi uvez
- šivaći stroj
- Nožna pedala sa strujnim kablom
- Upute za rad
- DVD
Komentar
Idealno za cjenovno osviještene hobi kanalizacije
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.