Brother šivaća mašina slobodnog rukava KE14SVM1 LED svjetlo bijela
- Kataloški br:
- 3389436 - 62
- Oznaka:
- KE14SVM1
- EAN:
- 4977766771177
- Kataloški br:
- 3389436 - 62
- Oznaka:
- KE14SVM1
- EAN:
- 4977766771177
Brother šivaća mašina slobodnog rukava KE14SVM1 LED svjetlo bijela
370.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
370.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 14 uboda, mehanička šivaća mašina
- Intuitivan rad
- Zaštita prstiju
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | bijela |
| Vrsta proizvoda | šivaća mašina slobodnog rukava |
| Težina | 5.4 kg |
| Snaga | 50 W |
| Brzina šivanja po minuti (maks.) | 750 |
| Posebne značajke | LED svjetlo |
| Programi | 14 |
| Širina boda (maks.) | 5 mm |
| Duljina boda (maks.) | 4 mm |
| Izvedba | Automatski šivaći stroj |
| Tip | Električni |
| Automatska izrada rupica za dugmad | da |
| Broj LED dioda osvetljenja | 1 |
| Rukavna radna ploča | da |
| Broj vrsta bodova | 14 |
| Broj rupa za dugmad | 1 |
Opis
Opis
Brat KE14s
Anđeo mali
Savršeno opremljen i jednostavan za korištenje!
Uključujući zaštitu za prste
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Anđeo mali
Savršeno opremljen i jednostavan za korištenje!
Uključujući zaštitu za prste
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Zaštita prstiju
- Stopica za rupice za gumbe A
- Nožica za zatvarač I
- Stopica za šivanje J (na stroju)
- 4 zavojnice
- Set igala (3 komada)
- Odvijači
- šivaći stroj
- Nožna pedala sa strujnim kablom
- Upute za rad
- DVD
Komentar
Idealno za početnike šivanja 14+
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.