Brother šivaća mašina slobodnog rukava RH137VP2 LED svjetlo višebojna
- Kataloški br:
- 3389446 - 62
- Oznaka:
- RH137VP2
- EAN:
- 4977766706216
- Kataloški br:
- 3389446 - 62
- Oznaka:
- RH137VP2
- EAN:
- 4977766706216
Brother šivaća mašina slobodnog rukava RH137VP2 LED svjetlo višebojna
595.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
595.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 37 uboda, mehanička šivaća mašina
- Kontinuirano podesiva duljina i širina boda
- pomoć za uvlačenje konca,
- Rupa za gumb u 1 korak
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | višebojna |
| Vrsta proizvoda | šivaća mašina slobodnog rukava |
| Težina | 6.5 kg |
| Snaga | 51 W |
| Brzina šivanja po minuti (maks.) | 800 |
| Posebne značajke | LED svjetlo |
| Programi | 37 |
| Širina boda (maks.) | 5 mm |
| Duljina boda (maks.) | 4 mm |
Opis
Opis
Brat RH137
Tradicionalni šivaći stroj sa slobodnom rukom s metalnim kućištem i nizom pomoćnih i ukrasnih šavova.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tradicionalni šivaći stroj sa slobodnom rukom s metalnim kućištem i nizom pomoćnih i ukrasnih šavova.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- s uputama za početničke projekte šivanja
- Stopica za rupice za gumbe A
- Nožica za zatvarač I
- Stopica J (na stroju)
- Stopica za slijepi bod L
- Stopica za šivanje gumba M
- Ploča za punjenje
- 4 zavojnice
- Set igala (3 komada)
- dvostruka igla
- Ovalni odvijač
- Dodatna osovinica za kalem
- Poklopac protiv prašine
- šivaći stroj
- Nožna pedala sa strujnim kablom
- Upute za rad
- DVD
Komentar
Idealno za cjenovno osviještene hobi kanalizacije
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.