Brother tinta Brother LC521 Value Pack - 4er-Pack - Sc original kombinirano pakiranje cijan, žut, purpurno crven, crna L
- Kataloški br:
- 3476108 - 62
- Oznaka:
- LC521VAL
- EAN:
- 4977766842150
- Kataloški br:
- 3476108 - 62
- Oznaka:
- LC521VAL
- EAN:
- 4977766842150
Brother tinta Brother LC521 Value Pack - 4er-Pack - Sc original kombinirano pakiranje cijan, žut, purpurno crven, crna L
215.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
215.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Original
- Boje ispisa: crna, cijan, magenta, žuta
- Vrsta isporuke: Višepakiranje
- Ispis crne tinte: 500 stranica Ispis tinte u boji: 500 stranica
- Kompatibilnost marke: Brother
- 4 komada
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tinta |
| Vrsta ambalaže | kombinirano pakiranje |
| Izvedba | original |
| Kratak broj | Brother LC521 Value Pack - 4er-Pack - Sc |
| Proizvođač-br. dijela | LC521VAL |
| marka pisača | Brother |
| Prikladno za model | DCP-J1260W, DCP-J1310DW, DCP-J1313DW, DCP-J1360DW, DCP-J1460DW |
| Boja | cijan žut purpurno crven crna |
| Doseg stranica | 500 Stranica |
| Sadržaj | 4 kom. |
| Dubina | 75 mm |
| Visina | 85 mm |
| Širina | 10 mm |
| Izvedba | Original |
| Težina | 200 g |
Opis
Opis
Komentar
Navedeni broj stranica (ako je naveden) temelji se na procijenjenoj produktivnosti. Stvarna vrijednost ovisit će o ovisno o korištenom pisaču, ispisanim slikama i ostalim čimbenicima.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.