Brother tinta Brother LC521Y - Gelb - original - Kisse original žut LC521Y
- Kataloški br:
- 3476109 - 62
- Oznaka:
- LC521Y
- EAN:
- 4977766839266
- Kataloški br:
- 3476109 - 62
- Oznaka:
- LC521Y
- EAN:
- 4977766839266
Brother tinta Brother LC521Y - Gelb - original - Kisse original žut LC521Y
54.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
54.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Original
- Boje za ispis: žuta
- Vrsta isporuke: Pojedinačno pakiranje
- Ispis tinte u boji: 500 stranica
- Kompatibilnost marke: Brother
- 1 komad(a)
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tinta |
| Izvedba | original |
| Kratak broj | Brother LC521Y - Gelb - original - Kisse |
| Proizvođač-br. dijela | LC521Y |
| marka pisača | Brother |
| Prikladno za model | DCP-J1260W, DCP-J1310DW, DCP-J1313DW, DCP-J1360DW, DCP-J1460DW |
| Boja | žut |
| Doseg stranica | 500 Stranica |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Dubina | 75 mm |
| Visina | 85 mm |
| Širina | 10 mm |
| Izvedba | Original |
| Težina | 30 g |
Opis
Opis
Komentar
Navedeni broj stranica (ako je naveden) temelji se na procijenjenoj produktivnosti. Stvarna vrijednost ovisit će o ovisno o korištenom pisaču, ispisanim slikama i ostalim čimbenicima.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.