Brother tinta Brother LC527XLBK - Hohe Ergiebigkeit - original crna LC527XLBK
- Kataloški br:
- 3476114 - 62
- Oznaka:
- LC527XLBK
- EAN:
- 4977766839617
- Kataloški br:
- 3476114 - 62
- Oznaka:
- LC527XLBK
- EAN:
- 4977766839617
Brother tinta Brother LC527XLBK - Hohe Ergiebigkeit - original crna LC527XLBK
205.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
205.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Original
- Boje ispisa: Crna
- Vrsta isporuke: Pojedinačno pakiranje
- Vrsta crne tinte: Tinta na bazi pigmenta
- Visoki (XL) prinos
- Ispis crne tinte: 3000 stranica
- Broj crnih tintinih uložaka: 1
- Kompatibilnost marke: Brother
- 1 komad(a)
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tinta |
| Izvedba | original |
| Kratak broj | Brother LC527XLBK - Hohe Ergiebigkeit - |
| Proizvođač-br. dijela | LC527XLBK |
| marka pisača | Brother |
| Prikladno za model | MFC-J 4350 DW MFC-J 4550 DW MFC-J 6560 DW MFC-J 6760 DW MFC-J 6960 DW MFC-J 6970 Series MFC-J 6975 DW MFC-J 6977 DW |
| Boja | crna |
| Doseg stranica | 3500 Stranica |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | višebojna |
| Dubina | 75 mm |
| Visina | 111 mm |
| Širina | 15 mm |
| Izvedba | Original |
| Težina | 80 g |
Opis
Opis
Komentar
Navedeni broj stranica (ako je naveden) temelji se na procijenjenoj produktivnosti. Stvarna vrijednost ovisit će o ovisno o korištenom pisaču, ispisanim slikama i ostalim čimbenicima.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.