Brother tinta Brother LC527XLY - Hohe Ergiebigkeit - G original žut LC527XLY
- Kataloški br:
- 3476118 - 62
- Oznaka:
- LC527XLY
- EAN:
- 4977766839709
- Kataloški br:
- 3476118 - 62
- Oznaka:
- LC527XLY
- EAN:
- 4977766839709
Brother tinta Brother LC527XLY - Hohe Ergiebigkeit - G original žut LC527XLY
130.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Original
- Boje za ispis: žuta
- Vrsta isporuke: Pojedinačno pakiranje
- Vrsta tinte u boji: tinta na bazi pigmenta
- Visoki (XL) prinos
- Ispis tinte u boji: 2000 stranica
- Broj tinte u boji: 1
- Kompatibilnost marke: Brother
- 1 komad(a)
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tinta |
| Izvedba | original |
| Kratak broj | Brother LC527XLY - Hohe Ergiebigkeit - G |
| Proizvođač-br. dijela | LC527XLY |
| marka pisača | Brother |
| Prikladno za model | MFC-J4350DW, MFC-J4550DW |
| Boja | žut |
| Doseg stranica | 2000 Stranica |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | višebojna |
| Dubina | 75 mm |
| Visina | 111 mm |
| Širina | 15 mm |
| Izvedba | Original |
| Težina | 80 g |
Opis
Opis
Komentar
Navedeni broj stranica (ako je naveden) temelji se na procijenjenoj produktivnosti. Stvarna vrijednost ovisit će o ovisno o korištenom pisaču, ispisanim slikama i ostalim čimbenicima.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.